Łódź: UŁ

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

Łódź UŁ naklejki ELS

UNIWERSYTET ŁÓDZKI – PODSTAWOWE INFORMACJE

Uniwersytet Łódzki (UŁ) powstał 24 maja 1945 roku. Jest on kontynuatorem Instytutu Nauczycielskiego, Wyższej Szkoły Nauk Społecznych i Ekonomicznych, oraz oddziału Wolnej Wszechnicy Polskiej, które działały w okresie międzywojennym. Uniwersytet Łódzki to obecnie jeden z największych uniwersytetów w Polsce. W skład jego struktury wchodzi 12 wydziałów. UŁ ma też swoją filię, która znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim.

OFERTA UNIWERSYTETU W ŁODZI

Na Uniwersytecie Łódzkim możliwie jest podjęcie studiów na 80 kierunkach studiów i 167 specjalnościach. W ofercie dydaktycznej UŁ znajdziemy też studia doktoranckie i ponad 150 studiów podyplomowych, w tym studia typu MBA oraz finansowane przez Europejski Fundusz Społeczny. Kierunki studiów na UŁ posiadają Certyfikaty Jakości Kształcenia przyznawane przez Uniwersytecką Komisję Akredytacyjną. Katalog kierunków jest na bieżąco modyfikowany w celu uatrakcyjnienia oferty i dostosowania jej do bieżącej sytuacji na rynku pracy. Prowadzone są kierunki w języku angielskim i francuskim. Uczelnia oferuje też możliwość zdobycia podwójnego dyplomu w ramach współpracy z uczelniami zagranicznymi. UŁ realizuje 97 międzynarodowych umów o współpracy z wyższymi uczelniami – 35 z nich to umowy ogólnouniwersyteckie, a 62 umowy wydziałowe.

ŚCIEŻKA REKRUTACYJNA NA UŁ

Rekrutacja internetowa na studia na Uniwersytecie Łódzkim odbywa się za pośrednictwem systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów. Proces rejestracji i dalszych etapów rekrutacji szczegółowo został opisany na stronie internetowej UŁ. Można tam też zapoznać się z harmonogramem rejestracji i katalogiem dostępnych na UŁ kierunków. Kwalifikacja kandydatów na studia odbywa się na podstawie wyników egzaminów maturalnych z wybranych przedmiotów, w zależności od kierunku. W celu lepszego poznania uczelni i jej oferty, UŁ organizuje akcję Uniwersytet Zawsze Otwarty.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja ELS upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. ELS może też pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej. Ważność legitymacji  trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata ważności ELS .

Uniwersytet Łódzki – nowa edycja naklejek els 31.03.2019 r. już w sprzedaży!

UNIWERSYTET ŁÓDZKI UŁ – NAKLEJKI STUDENCKIE NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ NA UŁ ŁÓDŹ A HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE 31-03-20

Łódź to jedno z najważniejszych miast akademickich. Znajduje się tam między innymi Politechnika Łódzka (PŁ) oraz Uniwersytet Łódzki (UŁ). Każda elektroniczna legitymacja studencka ELS na polskich uczelniach wyższych, również na Uniwersytecie Łódzkim oznakowana jest specjalną naklejką hologramową els. Hologramy studenckie ważne są przez semestr i potwierdzają one ważność legitymacji studenckiej. Każda naklejka na legitymację studencką zawiera specjalne oznakowanie, w tym specjalny znak RP oraz znak orła, a także datę ważności. Znaki te pozwalają stwierdzić ważność hologramów kolekcjonerskich. Obecnie najnowsza naklejka to hologramy els z datą ważności do 31-03-20. Po nich będą naklejki na legitymację studencką 31.03.2020. Naklejki hologramowe ELS występują również w wersji dla kolekcjonerów. Naklejki kolekcjonerskie els do legitymacji studenckiej nie różnią się niemal niczym od oryginalnych naklejek studenckich na Uniwersytecie Łódzkim oraz innych polskich uczelnia. Uniwersytet Łódzki jest polską uczelnią publiczną i jedną z najbardziej popularnych uniwersytetów w Polsce. Każdy student, aby mógł oficjalnie poświadczyć swój status studenta danej uczelni musi obowiązkowo posiadać ELS – Elektroniczną Legitymację Studencką.  Wzór legitymacji oraz naklejek oznaczających ważność legitymacji ELS regulowane są przez specjalne rozporządzenia Ministerstwa, dlatego na wszystkich uczelniach publicznych, które mu podlegają powinny obowiązywać konkretne legitymacje oraz naklejki hologramowe. Już teraz na naszej stronie internetowej możesz zakupić najnowsze naklejki kolekcjonerskie 31-03-20 identyczne jak na Uniwersytecie Łódzkim!

NAKLEJKI HOLOGRAMOWE NA UNIWERSYTECIE ŁÓDZKIM – KOLEKCJONERSKA NAKLEJKA STUDENCKA ELS NA UŁ

Każda legitymacja studencka els na Uniwersytecie Łódzkim (UŁ) powinna być oznaczona specjalną naklejką ELS. Naklejki hologramowe na legitymację studencką nabyć możemy w dziekanacie. Studenci na Uniwersytecie Łódzkim, posiadając status studenta, który potwierdzi jedynie ważna legitymacja studencka els z ważną naklejką, mogą korzystać z wielu zniżek studenckich i rabatów. Na Uniwersytecie Łódzkim, który kształci swoich studentów już od 1945 roku, studenci mogą korzystać również z prawa uzyskania podwójnego dyplomu z zakresu zarządzania, translatoryki czy komputerowego językoznawstwa angielskiego. Studenci UŁ w Łodzi mają prawo korzystać także z Biblioteki Uniwersyteckiej (BUŁ), która jest jedną z największych bibliotek w Polsce. Każdy student, który ukończył Uniwersytet Łódzki a chce powspominać piękne czasy studenckie, może wyposażyć się w naklejki hologramowe els. Hologramy els na legitymację studencką jak i same legitymacje studenckie towarzyszą studentom w trakcie całej ich edukacji wyższej.  Naklejki na legitymację els kolekcjonerskie będą więc idealnym pomysłem na prezent dla byłego studencka Uniwersytetu Łódzkiego oraz innej uczelni w Polsce.

NAJNOWSZA NAKLEJKA KOLEKCJONERSKA ELS 31-03-20 – CZY WARTO KUPIĆ JĄ NA ALLEGRO I OLX, JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ AUTENTYCZNY HOLOGRAM ELS?

Naklejki hologramowe na legitymację studencką els dla kolekcjonerów dostępne są na różnego rodzaju stronach internetowych takich jak Allegro czy Olx. Naklejki hologramowe na takich stronach przed zakupem powinniśmy jednak dokładnie sprawdzić. Warto przyjrzeć się zdjęciom i przeczytać wszelkie opisy o nich. Hologramy kolekcjonerskie bardzo często sprzedają niezaufani sprzedawcy, którzy handlują podróbkami. Każda naklejka na naszej stronie to gwarancja najwyższej jakości i autentyczności. Wszystkie hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studenckie na naszej stronie posiadają wszelkie niezbędne elementy, które poświadczają ich autentyczność. Wśród niezbędnych elementów, hologramy semestralne els, powinny zawierać znak orła, znak RP, laserowo nacinaną datę, a naklejki od 2020 roku także specjalne oznakowanie w postaci unikatowego numeru seryjnego naklejki els. Te znaki pozwalają nam stwierdzić, że hologram kolekcjonerski jest autentyczny. Wszystkie naklejki na naszej stronie posiadają wszystkie wyżej wymienione elementy. Już teraz zakupić możesz autentyczne hologramy kolekcjonerskie identyczne jak naklejka studencka na UŁ.

KOLEKCJONERSKIE HOLOGRAMY ELS 2020, 2021, 2022 I ARCHIWALNE – EDYCJE HOLOGRAMÓW ELS DO ZAKUPIENIA

Kolekcjonerskie hologramy els, które posiadamy na naszej stronie są zarówno z archiwalnych jak i najnowszej edycji kolekcjonerskiej 31-03-20. Następnie na naszej stronie, pojawiały się będą kolejne naklejki kolekcjonerskie 2020, 2021, 2022. Po hologramach na legitymację z laserowo nacinaną datą na 31.03.2020, w sprzedaży dostępne będą naklejki 31-10-20. Naklejki kolekcjonerskie 2020, 2021 czy 2022 pojawiają się wraz z nowymi edycjami naklejek semestralnych na uniwersytecie w Łodzi.

Już teraz zakup na naszej stronie najnowszy hologram kolekcjonerski ELS 31-03-20. Zamówienia przyjmujemy 24h/7 dni w tygodniu. Naklejki hologramowe w atrakcyjnych cenach to tylko i wyłącznie autentyczne okazy. Cena hologramy els uzależniona jest od edycji z jakiej chcemy zakupić daną naklejkę. Im starsza wersja tym naklejka jest tańsza. Naklejki hologramowe els dla kolekcjonerów wykorzystywane mogą być tylko i wyłącznie do celów filatelista czn ch. Pamiętaj. Nie można ich wykorzystywać jak autentycznych naklejek. Powspominaj dawne czasy i już teraz zamów naklejki na legitymacje studenckie els kolekcjonerskie.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!