Katowice: UŚ

UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH

UŚ Katowice naklejki studenckie na legitymację ELS dla kolekcjonerów

UNIWERSYTET ŚLĄSKI – KATOWICE

Uniwersytet Śląski w Katowicach to jedna z największych uczelni w Polsce, która założona została w 1968 roku. Tworzony jest przez 12 wydziałów, a także jednostki międzywydziałowe i ogólnouczelniane. Obecnie na uczelni kształci się około 28 tysięcy studentów, słuchaczy studiów podyplomowych i doktorantów. Co roku na Uniwersytecie Śląskim otwierane są nowe kierunki, które wzbogacają ofertę dydaktyczną.

UNIWERSYTET ŚLĄSKI – OFERTA DYDAKTYCZNA

W ofercie dydaktycznej Uniwersytetu Śląskiego znajduje się ponad 70 kierunków i ponad 200 specjalności. Uczelnia bierze udział we współpracy międzynarodowej – jest uczestnikiem programu Erasmus+ i ma zawartych ponad 600 umów z partnerami zagranicznymi, które gwarantują wymianę studencką i realizację licznych projektów naukowych. Obecnie, badacze z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach biorą udział w prawie 200 projektach badawczych i rozwojowych. W ramach uniwersytetu funkcjonuje Centrum Kształcenia Ustawicznego, które jest organizatorem takich inicjatyw jak: Uniwersytet Śląski Dzieci, Blok Kształcenia Nauczycielskiego czy program Executive Master of Business Administration. Uczelnia bierze też udział w programie wymiany międzyuczelnianej MOST.

UNIWERSYTET ŚLĄSKI – REKRUTACJA NA STUDIA

Informacje na temat procesu rekrutacyjnego szczegółowo zostały opisane na stronie internetowej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Kandydat znajdzie tam zarówno katalog  kierunków, które może wybrać jak i wszelkie informacje dotyczące rejestracji. Rekrutacja odbywa się internetowo – za pomocą systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów IRK. Na niektóre kierunki, przy wyborze kandydatów Komisje Rekrutacyjne poza wynikami ze świadectwa dojrzałości, brane są pod uwagę wyniki egzaminów wstępnych.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – JAK UZYSKAĆ ELS?

Elektroniczna Legitymacja Studencka to system weryfikacji tożsamości studentów. Legitymację ELS otrzymuje każdy student po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Upoważnia ona studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Okres ważności legitymacji trwa semestr akademicki. Po upływie tego czasu należy dokonać prolongaty ważności ELS.

Uniwersytet Śląski Katowice – kolekcjonerski hologram 31.03.2019 r. ELS już do kupienia! 

UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH – UCZELNIA, LEGITYMACJA STUDENCKA ELS, NAKLEJKA/HOLOGRAM. CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O UŚ KATOWICE

Ze wszystkich rodzajów uczelni na świecie największą sławą i autorytetem cieszą się uniwersytety. Nic więc dziwnego, że Uniwersytet Śląski w Katowicach jest tak obleganą instytucją, a zdobycie legitymacji studenta, na której widnieje hologram ELS jest prawdziwym powodem do dumy. Uniwersytet Śląski jako jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich uczelni realizuje ideę uczenia się przez całe życie, oferuje szeroką ofertę edukacyjną dla osób w każdym wieku. Czemu akurat UŚ w Katowicach?

INDEKS, LEGITYMACJA STUDENTA I HOLOGRAMY ELS UŚ W ODNIESIENIU DO HISTORII UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO W KATOWICACH

Zamysł powstania Uniwersytet Śląskiego w Katowicach narodził w pierwszej połowie XX wieku – miała to być jedna z pierwszych placówek tego typu w Polsce. Potrzeba stworzenia w sercu Śląska instytucji podnoszącej kwalifikacje nauczycieli szkół powszechnych i średnich zaowocowała powołaniem w 1928 roku Instytutu Pedagogicznego, ale II Wojna Światowa przerwała jego rozwój. Dopiero po zakończeniu wojny, w 1945 roku ponownie podjęto działania zmierzające do reaktywacji instytutu. Efektem tych działań było powstanie Obywatelskiego Komitetu Przygotowawczego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a w dalszej kolejności Memoriału w sprawie założenia Uniwersytetu w województwie śląsko-dąbrowskim uzasadniającego postulat utworzenia Uniwersytetu Śląskiego. Choć wówczas hologram, legitymacja studencka ELS czy indeks elektroniczny nie przeszły nikomu nawet przez myśl, to był to kamień węgielny wbudowany w ideę nowoczesnej uczelni jaką dziś jest UŚ. Pierwsze lata funkcjonowania uczelni były jednak trudne i dopiero późniejszy okres przyniósł znaczny jej rozkwit. W czerwcu 1962 roku podjęto próby powołania do życia Filii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Katowicach. Było to przełomowe wydarzenie dla inicjatywy utworzenia uniwersytetu. Początkowe plany uruchomienia zamiejscowych studiów humanistycznych uległy znacznej modyfikacji, ostatecznie otworzono kierunki matematyczne, fizyczne oraz studia prawnicze. Ostatecznie decyzja w sprawie powołania uniwersytetu zapadła wiele lat po pierwszych działaniach zwolenników tej placówki na Śląsku – 8 czerwca 1968 roku powstał Uniwersytet Śląski – dziewiąty uniwersytet w Polsce.

KIERUNEK STUDIÓW A HOLOGRAMY STUDENCKIE, CZYLI OFERTA DYDAKTYCZNA UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO (UŚ KATOWICE)

Dziś Uniwersytet stanowi jedną z największych i najbardziej nowoczesnych placówek tego typu w kraju i posiada osiem wydziałów – łącznie ze Szkołą Filmową im. Krzysztofa Kieślowskiego. Studenci zdobywający więc legitymacje studenckie stają się uczestnikami kolejnych przeobrażeń, wprowadzania innowacji i możliwości. Nie tylko zdobywają wiedzę, ale stają się częścią tradycji uczelni. Uniwersytet Śląski umożliwia naukę na jednym z następujących wydziałów:

  • Wydział Humanistyczny,
  • Wydział Nauk Przyrodniczych,
  • Wydział Nauk Społecznych,
  • Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych,
  • Wydział Prawa i Administracji,
  • Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji,
  • Wydział Teologiczny,
  • Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego.

Niezależnie od wybranego wydziału, kierunku czy specjalizacji, wszyscy studenci dostają na początku swojej drogi legitymację studencką, którą co semestr wzbogacać będą nowe naklejki ELS. Nie znaczy to jednak, że hologramy dostępne są wyłącznie dla studentów. W naszej ofercie posiadamy hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els, dla osób które chciałyby je posiadać, ale z jakichś powodów nie mogą.

NAKLEJKA ELS UŚ – JAK JĄ ZDOBYĆ, CZYLI REKRUTACJA UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO W KATOWICACH

Osoby, które mimo wszystko zdecydowały się zdobyć hologramy na legitymację studencką ELS Uniwersytetu Śląskiego drogą tradycyjną, powinny zarejestrować się na stronie uczelni, zalogować do systemu i rozpocząć pierwszy etap rekrutacji na studia. Wszelkie kroki, jakie należy poczynić zostały dokładnie opisane na stronie uczelni. Grono szczęśliwców, które dostanie się na studia w Katowicach, będzie mogło cieszyć się posiadaniem indeksu, legitymacji studenckiej i  naklejki na legitymację. Jednak wszystkie te przedmioty należy zwrócić przed obroną pracy dyplomowej. Zaskoczeni? Wszelkie dokumenty są przez uczelnie poniekąd “dzierżawione” studentowi, który po zakończeniu edukacji zwraca wszystko w sekretariacie, w zamian otrzymując dyplom ukończenia studiów. Osoby, które wierzyły, że po studiach na tak renomowanej uczelni jak Uniwersytet Śląski w Katowicach zostanie pamiątka w postaci naklejki do legitymacji studenckiej, mogą przeżyć rozczarowanie. W akcie desperacji niektórzy poszukują w wyszukiwarkach informacji takich jak: “naklejki na legitymacje studencką allegro”, “legitymacja studencka kupie”, “hologram allegro” czy “hologram cena”, a nawet “jak zdjąć naklejkę z legitymacji”. Zupełnie niepotrzebnie. Kupowanie i sprzedaż oryginalnych dokumentów nie są do końca bezpieczne i legalne. Co więc zrobić? Znaleźć legalne źródło, a mianowicie hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els.

CZYM SĄ HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE UŚ KATOWICE? CZYLI KONIEC Z MYŚLENIEM JAK ODKLEIĆ HOLOGRAM Z LEGITYMACJI STUDENCKIEJ UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO W KATOWICACH

Hologramy kolekcjonerskie są wiernymi kopiami naklejek ELS danej uczelni, które jednak nie służą do wykorzystywania np. do otrzymywania zniżek na przejazdy komunikacją. Innymi słowy, choć wyglądają identycznie jak hologramy studenckie Uniwersytetu Śląskiego i wielu, wielu innych uczelni, to należy je trzymać w domu – najlepiej w klaserze by się nie zniszczyły i stanowiły wspaniałą pamiątkę studiów. Podobnie jak oryginały, hologram kolekcjonerski zawiera datę ważności (w ofercie mamy hologramy archiwalne jak i aktualne, z datą ważności do 31.03.2020 roku) oraz numer seryjny wybranej uczelni. Już nie trzeba kombinować jak odkleić hologram z legitymacji, by zatrzymać go na zawsze. Wystarczy kupić naklejki na legitymacje studenckie els kolekcjonerskie z naszej oferty

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!