UŁ – Uniwersytet Łódzki

UŁ – Uniwersytet Łódzki


Historia Uniwersytetu Łódzkiego

UŁ jest to uczelnia publiczna, która powstała w przemysłowym mieście polskim, czyli w Lodzie. Utworzenie uczelni określił dekret z dnia 24 maja 1945 roku. Uniwersytet powstał z połączenia kilku placówek, który prężnie rozwijały się przed wojną w Łodzi i wpadły na pomysł utworzenia samodzielnego uniwersytetu. Wspomnianymi instytucjami były: Instytut Nauczycielski, który funkcjonował od 1921 roku do 1928 roku, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych i Ekonomicznych – działając w latach 1924-1928, a także oddział Wolnej Wszechnicy Polskiej (1928-1939). Połączenie oddziałów skutkowała powstaniem uczelni o bardzo wysokim poziomie kształcenia.

UŁ studentom

Liczba studentów na Uniwersytecie Łódzkim stale wzrasta. Zatem jest coraz większe zapotrzebowanie na kompetentnych i dobrych wykładowców. Co idzie za zwiększeniem liczby uczniów i wykładowców następuje ogólny rozwój bazy dydaktycznej. Uniwersytet dba również o stan techniczny budynków. Istniejące kilkadziesiąt lat budynki wymagają remontów. Ostatnio wyremontowano następujące budynki wydziałów: Biologii i Ochrony Środowiska, Ekonomiczno-Socjologicznego, Filozoficzno-Historycznego, Matematyki i Informatyki, Nauk o Wychowaniu oraz Prawa i Administracji.

Legitymacja studencka na Uniwersytecie Łódzkim

Ważne jest, aby każdy z Łódzkich studentów, szczególnie uczniowie Uniwersytetu Łódzkiego pamiętali o tym, że każda legitymacja studencka musi mieć aktualny hologram. Aktualnie powinna być to naklejka z datą 31.10.2018. Posiadacz elektronicznej legitymacji studenckiej z aktualną wlepką semestralną może w pełni korzystać ze statusu bycia studentem, a także z oferowanym zniżek i promocji przewidzianych dla studentów. Dzięki nalepce studenckiej młodzi ludzie mogą korzystać z 50% zniżki na komunikację miejską publiczną. Jeśli nie możesz korzystać ze zniżek, gdyż nie masz nowego hologramu, nie musisz się już niczym martwić. Zadzwoń.

Hologramy studenckie 31-10-18 – kup teraz do kolekcji!

 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!