Obrona pracy licencjackiej

Obrona pracy licencjackiej


Czym jest obrona pracy licencjackiej?

Każdy student, który zdecydował się na studia pierwszego stopnia, czyli licencjackie, jeśli chce je ukończyć z dyplomem, musi obronić swoją pracę licencjacką. Praca jest pisana w ramach seminarium oraz pod okiem promotora. Seminarium zazwyczaj trwa dwa semestry i zaczyna się na trzecim roku studiów. Jednak studenci już na drugim roku muszą zastanowić się o czym chcą pisać oraz kogo wybrać na promotora.

Jak wygląda obrona pracy licencjackiej?

Obrona pracy licencjackiej to nic innego jak egzamin. Głównym celem egzaminu jest obronienie swojej pracy, czyli udowodnienie egzaminującym, że tezy postawione w pracy są słuszne oraz, że cały proces badawczy został przeprowadzony prawidłowo. Student powinien również udowodnić, że jego praca odkrywa coś w danej dziedzinie lub jest kontynuacją wcześniejszych odkryć. Oprócz pytań dotyczących pracy, egzaminujący pytają również o tematy, które były poruszane na seminarium. Dlatego też, student powinien skupić się nie tylko na swojej pracy, lecz także na tym, o czym się mówi na zajęciach.

Co się dzieje z legitymacją studencką po obronie pracy licencjackiej?

Legitymacja studencka traci swoją ważność wraz z obroną pracy licencjackiej. Jednak daty na hologramach zawsze są takie same, ponieważ są dawane co semestr. Więc jeśli student obronił się w lipcu, to ma jeszcze ważną legitymację do 31 października, bez względu na to, czy kontynuuje studia, czy nie. Po tym czasie naklejki z hologramem ELS może zbierać jedynie w ramach hobby.

Hologram ELS 31-10-2018 już dostępny – sprawdź cennik!

 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!