Juwenalia

Juwenalia


Juwenalia – co to takiego?

Juwenalia to coroczne święto wszystkich studentów. Uczelnie w Polsce organizują koncerty, imprezy i spotkania. Pojedyncze wydziały również mogą świętować swoje dni. Na koncerty przyjeżdżają znani artyści. Za organizację juwenaliów są odpowiedzialne samorządy studenckie, ale władze uczelni również się w nią włączają. Juwenalia trwają przez cały maj, czyniąc z tego miesiąca wielkie studenckie święto. Studenci różnych uczelni odwiedzają koncerty innych, ponieważ w trakcie juwenaliów wszyscy jednoczą się w wielką studencką rodzinę.

Kto może przyjść na juwenalia?

Na koncerty może przyjść każdy, kto ma na to ochotę. Nie tylko studenci są mile widziani. Niektóre koncerty są bezpłatne, a na niektóre należy kupić bilet. Koncerty są organizowane pod gołym niebem, najczęściej na terenie imprezy można kupić alkohol oraz coś do jedzenia. Przed wejściem na koncerty najczęściej są długie kolejki, więc warto być tam wcześniej. Jest to idealna okazja, by zobaczyć na żywo swoich ulubionych artystów. Koncerty kończą się po północy, jednak ze względu na ciepłe noce majowe, studenci nie kończą świętowania na juwenaliach.

Czy można przyjść na juwenalia bez legitymacji ELS?

Juwenalia to święto studentów, jednak każdy bez problemu może świętować razem z nimi. Legitymacja studencka nie jest wymagana, może jedynie uprawniać do zniżek przy zakupie biletów bądź w barach na terenie miasteczek studenckich podczas koncertów. Jeśli jednak po juwenaliach lub w ich trakcie ktoś zapragnie poczuć się jak student, może kupić naklejki ELS w ramach ich kolekcjonowania.

Naklejki na legitymacje 31.10.18 – mamy już nowe egzemplarze, zapraszamy!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!