Elektroniczny indeks studencki

Elektroniczny indeks studencki


Czym jest indeks studencki?

Ta mała książeczka to jeden z najważniejszych dokumentów na studiach. W indeksie zapisywane są wszystkie zaliczenia i egzaminy wraz z ocenami ze wszystkich lat studiów.

Jak wypełnić indeks studencki

Na pierwszej stronie indeksu załączone jest zdjęcie studenta i jego podstawowe dane personalne. Warto zaznaczyć, że na każdej kartce indeksu widnieje imię i nazwisko właściciela, tak aby profesorowie podpisujący się pod ocenami nie musieli za każdym razem sprawdzać pierwszej strony, a w razie kserowania poszczególnych kartek wiadomo do kogo należy dokument. Na stronach oprócz imienia i nazwiska umieszczone są tabelki do wypełnienia: nazwisko wykładowcy, nazwa przedmiotu, liczba godzin (wykłady, ćwiczenia), ocena, data, podpis zaliczenia i (lub) egzaminu.

Indeks elektroniczny

Z racji niewygodnych podróży studentów do wielu katedr po podpis za egzamin wiele uczelni decyduje się na elektroniczny indeks studencki. Rozwiązuje to również problemy np. w momencie zgubienia dokumentu. Niedługo forma elektroniczna będzie tak popularna jak elektroniczna legitymacja studencka ELS, której ważność przedłuża się, przyklejając na tył dokumentu naklejkę z datą ważności. Oryginalne hologramy dla kolekcjonerów dostępne już dziś!

31.10.19 hologram studencki – kup nowy egzemplarz do kolekcji!

 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!