Dziekanka

Dziekanka


Czym jest dziekanka?

Jest to rodzaj długotrwałego zwolnienia, przerwy w nauce z wyboru studenta. O urlopie dziekańskim decyduje dziekan, tj. nie musi on wyrazić zgody na podanie o takie zwolnienie. “Dziekanka” obowiązuje na semestr lub dwa, w zależności od wskazania okresu przez osobę, ubiegającą się o urlop.

W jakich sytuacjach przyznawany jest urlop dziekański?

Sytuacje są wielorakie i nie muszą być to koniecznie trudne momenty w życiu studenta. Jednak często dziekanki przyznawane są z ważnych powodów np. ciąża, trudna sytuacja rodzinna, bądź załamanie psychiczne studenta. Czasem jednak młoda osoba marzy o roku podróżowania, czy po prostu odpoczynku i również za zgodą dziekana i taki powód może być powodem wydania zgody na tzw. dziekankę.

Czy warto wziąć dziekankę?

Nawet jeśli nie masz tak poważnych powodów jak ciąża, czy trudna sytuacja rodzinna warto z góry nie odrzucać pomysłu wolnego roku. Urlop dziekański może być niepowtarzalnym momentem w życiu studenta- czasem podróży, nabierania doświadczenia a także nowych inspiracji na przyszłość!

Sprawdź, czym jest elektroniczna legitymacja prawdziwego studenta i załóż album z naklejkami ELS już dziś!

31-10-18 – hologram na els z nowej kolekcji, kup teraz!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!