Dziekanat

Dziekanat


Co załatwię w dziekanacie?

Dziekanat jest aparatem pomocniczym dziekana, a potocznie mówiąc szefa wydziału. W dziekanacie składnia się przeróżne podania i wnioski, np. w sprawie urlopu dziekańskiego czy przepisania oceny z innego toku studiów. Dziekanat jest również pośrednikiem między wykładowcami a studentami. Często bywa tak, że wykładowca informuje o swojej nieobecności pracownika dziekanatu, a on przekazuje wiadomość studentom. Co ważne w dziekanacie przedłuża się status studenta. Na papierowych legitymacjach przybija się pieczątkę, zaś na elektronicznej legitymacji studenckiej przykleja się hologram ELS opatrzony laserową datą ważności.

E-dziekanat

Obecnie bardzo prężnie funkcjonuje elektroniczny dziekanat. Można przesłać w formie pliku wniosek czy podanie. Większość problemów, z którymi niegdyś czekano w długiej kolejce do dziekanatu można załatwić przez internet, co jest bardzo komfortowe dla studentów. Pracownicy dziekanatu mogą rozłożyć swoją pracę na dogodne godziny, a nie tylko na czas przerwy, kiedy interesanci oblegali pokój.

Elektroniczna legitymacja studencka

Na karcie ELS znajdują się wszystkie niezbędne dane studenta, a także bardzo ważny numer albumu, dawniej numer indeksu. Za pomocą numeru albumu można logować się do systemu usos, na który składa się elektroniczny dziekanat, elektroniczny dziennik, a także informacje o wykładowcach i przedmiotach, na które uczęszczamy. Na odwrocie legitymacji studenckiej znajdują się malutkie, kwadratowe okienka, które są miejscem na naklejenie nalepki ELS, która weryfikuje datę ważności dokumentu. Karta elektronicznej legitymacji studenckiej może służyć również jako elektroniczny bilet miejski, karta bankowa, a także jako karta biblioteczna uczelnianej biblioteki.

31.10.2018 hologram ELS – nowy okaz do Twojej kolekcji już w naszym sklepie!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!