Certyfikat językowy

Certyfikat językowy


Co to jest certyfikat językowy?

Certyfikat językowy to dokument poświadczający, że dana osoba posługuje się jakimś językiem obcym na konkretnym poziomie. Aby dostać taki certyfikat należy najpierw zdać egzamin językowy. Egzamin składa się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Podczas pisemnej części są sprawdzane umiejętności gramatyczne, leksykalne oraz ze słuchania i czytania ze zrozumieniem. Część ustna to rozmowa z egzaminującym lektorem na wylosowany przez zdającego temat.

Gdzie można dostać certyfikat językowy?

Każdy student, który chce podejść do obrony pracy dyplomowej, musi zdać egzamin językowy, za który dostaje certyfikat językowy. Taki egzamin jest poprzedzony lektoratami, czyli zajęciami z obcego języka, Student sam wybiera język, z którego chce zdawać egzamin. Można również zdobyć certyfikat językowy prywatnie, niezależnie od uczelni, przez zapisanie się do szkoły języków obcych. Osoby, które posiadają ważną legitymację studencką często mogą liczyć na zniżki przy opłacie za zajęcia i egzamin. By legitymacja była ważna, musi mieć naklejone naklejki z aktualnym hologramem.

Jakie korzyści płyną z posiadania certyfikatu językowego?

Posiadanie certyfikatu językowego jest mile widziane przez pracodawców oraz daje inne możliwości. Studenci, którzy chcą wyjechać na wymianę zagraniczną w ramach studiów lub praktyk, muszą mieć taki certyfikat. Bez niego mogą być nie dopuszczeni do procesu rekrutacyjnego. Posiadanie takiego certyfikatu umożliwia również studia w innym, niż polski, języku.

Hologram na ELS 31-10-18 – kup do kolekcji!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!