Warszawa: SGGW

SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

Warszawa SGGW naklejki ELS na legitymację dla kolekcjonerów

SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO SGGW – WARSZAWA

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) to nowoczesny uniwersytet przyrodniczy, którego początki datuje się na 1816, kiedy utworzono Instytut Agronomiczny. Obecnie, znajduje się na czele rankingów uczelni rolniczych i posiada liczne wyróżnienia takie jak: 2. miejsce w rankingu Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, 11. miejsce wśród uczelni krajowych w rankingu Webometrics Ranking of World Universities czy miejsce wśród 100 najlepszych uczelni w QS World University Rankings – Top Universities 2015, 2016. Obecnie na uczelni studiuje 25 tysięcy studentów.

SGGW – OFERTA DYDAKTYCZNA SZKOŁY GŁÓWNEJ GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

SGGW Warszawa oferuje 37 kierunków studiów na 13 wydziałach. Dostępne są zarówno studia pierwszego jak i drugiego stopnia oraz studia magisterskie i podyplomowe, także MBA. SGGW współpracuje z ponad 275 zagranicznymi uczelniami z 50 państw świata. Możliwy jest udział w wymianie międzyuczelnianej z zagranicznymi placówkami w najbardziej odległych krajach świata. W ramach programu MOSTAR studenci Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego mogą studiować jednocześnie na innych uczelniach rolniczych. W ramach SGGW funkcjonują Klinika Małych Zwierząt, Klinika Koni, Zwierzętarnia oraz kilka zakładów doświadczalnych i gospodarstw rolnych w całym kraju.

REKRUTACJA – JAK DOSTAĆ SIĘ NA SGGW W WARSZAWIE?

Informacje o kwalifikacji na poszczególne formy studiów są dostępne na stronie internetowej SGGW w Warszawie. Można tam też znaleźć opis procesu rekrutacji – jej zasady i harmonogram. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego kilka razy w roku prowadzi też kampanie informacyjne skierowane do kandydatów na studia, w ramach dni otwartych organizuje spotkania z uczniami szkół średnich i ich rodzicami. Rekrutacja na uczelnię odbywa się w ramach internetowego Systemu Obsługi Kandydatów – SOK. Obowiązkowe jest uiszczenie opłaty rekrutacyjnej. Inne warunki przy kwalifikacji kandydatów dotyczą osób z obywatelstwem polskim, inne cudzoziemców.

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ ELS – ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA NA SGGW

Elektroniczna Legitymacja Studencka to dokumentem , który potwierdza status studenta. Aby ją uzyskać zakwalifikowany student musi wnieść opłatę za dokumenty oraz poprawnie umieścić zdjęcie. Okres ważności legitymacji ELS trwa jeden semestr, po tym czasie prolongaty należy dokonać w dziekanacie. Legitymacja pełni funkcję karty bibliotecznej oraz Warszawskiej Karty Miejskiej i karty dostępu do sal komputerowych SGGW. Na legitymacje co semestr nakleja się nowy hologram z aktualna datą.

SGGW Warszawa – hologramy kolekcjonerskie els 31.03.2019 r. już do kupienia!

SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO WARSZAWA – HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE I NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS SGGW W WARSZAWIE

Nowoczesny uniwersytet przyrodniczy w Polsce – takim mianem określana jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Równocześnie jest ona bardzo popularną uczelnią, osiągającą dobre wyniki dydaktyczne, o czym świadczą czołowe miejsce w rankingu polskich uczelni rolniczych. Ponadto SGGW może pochwalić się licznymi wyróżnieniami w zagranicznych zestawieniach tj.: Webometrics Ranking of World Universities, czy QS World University Rankings – Top Universities.

Szkoła Główna Gospodarska Wiejskiego, której siedziba zlokalizowana jest na warszawskim Ursynowie, oferuje swoim studentom 37 kierunków studiów na 13 wydziałach. Każdy z kandydatów, starających się o status studenta oraz wejście w posiadanie legitymacji studenckiej z ważną naklejką els, może wybrać tryb studiów: stacjonarny lub niestacjonarny zarówno na pierwszym i drugim stopniu, jak również jednolitych studiów magisterskich. Dodatkowo uczelnia proponuje studia podyplomowe oraz MBA. SGGW od wielu lat współpracuje z zagranicznymi uczelniami. Na dzień dzisiejszy jest ich ponad 275, znajdujących się w 50 państwach świata.

Warszawskie SGGW pochwalić się może również funkcjonowaniem w swoich strukturach Kliniki Małych Zwierząt, Kliniko Koni, Zwierzętarni, czy też zakładami doświadczalnymi i gospodarstwami rolnymi w całej Polsce. W tych miejscach studencki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego mogą pogłębiać zdobytą wiedzę poprzez praktykę.

ŻYCIE STUDENCKIE W WIELKIM MIEŚCIE – KORZYŚCI Z POSIADANIA LEGITYMACJI STUDENCKIEJ Z AKTUALNĄ NAKLEJKĄ ELS SZKOŁY GŁÓWNEJ GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE (W SKRÓCIE SGGW) A HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE

Wielu studentów, podejmujących decyzję o dalszej karierze edukacyjnej, zwraca szczególną uwagę na poziom danej uczelni oraz możliwości zawodowe jakie zapewni zdobyty na koniec studiów dyplom. Niewątpliwie kolejnym kryterium na jakie zwracają uwagę kandydaci jest miasto, w którym znajduje się dana uczelnia i jakie korzyści ono przynosi. Największe miasto w Polsce – Warszawa, w której znajduje się gmach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego zdecydowanie sprzyja życiu studenckiemu. Liczne miejsca kultury (teatry, kina, galerie sztuki), rozrywki (kluby, kręgielnie, tory kartingowe), a także restauracje i galerie handlowe. To wszystko przyciąga młodych ludzi z mniejszych miast szczególnie z północno-wschodniej i wschodniej części Polski. Dla studentów warszawskiego SGGW nie lada gratką jest jeden z największych festiwali studenckich – Ursynalia, organizowany przez samorząd studencki popularnej uczelni przyrodniczej.

W związku z licznymi atrakcjami, dużym udogodnieniem dla studentów, w tym również studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, są zniżki, które przysługują osobom posiadającym legitymację studencką z ważną naklejką els. W tym miejscu warto zaznaczyć, że dostępne w naszym sklepie hologramy kolekcjonerskie, jak sama nazwa wskazuje, sprzedawane są w celu rozbudowywania prywatnych klaserów. Przypominamy, że używanie tych unikalnych elementów na legitymację, jako autentycznych w celu osiągnięcia jakiejkolwiek korzyści majątkowej (np. tej związanej ze zniżkami studenckimi) w polskim prawie jest nielegalne.

Sama kolekcja owych znaczków jest jak najbardziej legalna i dopuszczalna. Dlatego zachęcamy wszystkich sympatyków filatelistyki do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie tam najnowsze hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką els z numerami seryjnymi ważnymi do 31 marca 2020 roku.

WEJDŹ W POSIADANIE KOLEKCJONERSKICH HOLOGRAMÓW UPAMIĘTNIAJĄCYCH NAUKĘ W SZKOLE GŁÓWNEJ GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE. JUŻ DZIŚ KUP NAKLEJKĘ NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS KOLEKCJONERSKĄ SGGW WARSZAWA

W naszym sklepie kolekcjonerskim wszyscy obecni studenci, jak również absolwenci Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie znajdą nieocenioną pamiątką z czasów studiów w SGGW w postaci naklejek na legitymację studencką els. W ofercie posiadamy aktualne elementy najważniejszego dokumentu studenckiego, jak również te z poprzednich lat. Ponadto tylko u nas znajdziecie te jakże pożądane okazy na przyszłe lata – 2020/2022. Zainteresowane osoby zakupem hologramów kolekcjonerskich mogą zamówić je w każdej chwili. Sprzedaż odbywa się 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!