Poznań: UEP

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU

UEP - Poznań naklejki na legitymacje sprzedaż dla kolekcjonerów

UNIWERSYTET EKONOMICZNY UEP- POZNAŃ

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (UEP) powstał w 1926 roku. Obecna nazwa uniwersytetu została mu nadana w 2008 roku. Jest to jedna z najlepszych uczelni o profilu ekonomicznym w Polsce. Obecnie na UEP kształci się ponad 10 tysięcy studentów. W rankingu szkół wyższych, prowadzonym przez “Perspektywy”, Uniwersytet Ekonomiczny znajduje się ścisłej czołówce. Na strukturę uczelni poza wydziałami składają się: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych, Centrum Edukacji Menedżerskiej oraz Studium Prawa.

OFERTA DYDAKTYCZNA UEP

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oferuje 16 kierunków i ponad 60 specjalności prowadzonych na Wydziałach: Ekonomii, Gospodarki Międzynarodowej, Informatyki i Gospodarki Elektronicznej, Towaroznawstwa i Zarządzania. W ramach Klubu Partnera UEP uczelnia podejmuje współpracę z firmami z całej Polski, co gwarantuje studentom zdobycie praktycznego doświadczenia. Na UEP znajduje się Laboratorium Interdyscyplinarnych Badań Naukowych UEP – InnoUEP, które stanowi nowoczesne zaplecze stworzone dla prowadzenia badań naukowych. Uczelnia posiada akredytacje międzynarodowe takie jak: CEEMAN International Quality Accreditation, AMBA oraz CFA Institute. MUEP podpisał 170 umów  międzynarodowych z uczelniami partnerskimi, które umożliwiają wymianę międzyuczelnianą. Uniwersytet organizuje nieodpłatne zajęcia z przedsiębiorczości, podstaw ekonomii i biznesu dla uczniów szkół podstawowych (Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy) oraz uczniów gimnazjów (Akademia Młodego Ekonomisty). Na UEP funkcjonuje też 50 kół naukowych.

REKRUTACJA NA UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM

Rekrutacja na Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu odbywa się przez internet. Kandydat aby zapisać się na studia musi uiścić odpowiednią opłatę rekrutacyjną. Wszelkie informacje o rekrutacji, jej przebiegu, zasadach oraz harmonogramie kandydaci znajdą na stronie internetowej uczelni.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA NA UEP

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system umożliwiający potwierdzenie tożsamości studenta. Legitymację ELS uzyskują wszyscy zakwalifikowani na studia, po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja upoważnia studentów do korzystania z ulg studenckich. Może też pełnić funkcję karty miejskiej i bibliotecznej.

Kup hologram kolekcjonerski na legitymacje els 31-03-2019 r. na Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

UNIWERSYTET EKONOMICZNY POZNAŃ – NAJNOWSZE HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ POZNAŃSKIEGO UEP SĄ JUŻ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY!

Wśród najpopularniejszych kierunków studiów czołowe miejsca zajmują kierunki związane z finansami. Zapotrzebowanie na rynku pracy na specjalistów z tej branży jest wciąż bardzo duże i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miało to ulec zmianie. Osoby, które dobrze czują się w świecie cyfr i posiadają analityczny umysł z pewnością wybiorą studia na uczelniach ekonomicznych. Absolwenci takich studiów będą mieli możliwość rozpoczęcia pracy w zawodach takich jak: doradca finansowy, podatkowy lub inwestycyjny, kontroler finansowy, księgowy, analityk finansowy, audytor czy makler papierów wartościowych. Z łatwością znajdą oni pracę zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak również w dużych korporacjach. Jak widać studia ekonomiczne dają dużą możliwość zawodową, a także szansę na duże zarobki.

Według rankingów uczelni wyższych prowadzonych przez miesięcznik „Perspektywy” najlepszą polską uczelnią ekonomiczną jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, która została założona w 1926 roku. Na UEP aktualnie kształci się ponad 10 tysięcy studentów. W strukturę uczelni, poza wydziałami wchodzą: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych, Centrum Edukacji Menedżerskiej oraz Studium Prawa.

Chcąc poczuć więź sentymentalną z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, a także sprawić sobie niezapomnianą pamiątkę z czasów pobytu na tej uczelni, zachęcamy gorąco do zakupu  – kolekcjonerskie hologramy na legitymację studencką els poznańskiego UEP są dostępne. Obecnie do nabycia są najnowsze naklejki z datą ważności do 31 marca 2020 roku.

BOGATA OFERTA DYDAKTYCZNA UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU. JAK WEJŚĆ W POSIADANIE LEGITYMACJI STUDENCKIEJ PRESTIŻOWEGO UEP POZNAŃ?

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu w swojej ofercie dydaktycznej przygotował możliwość kształcenia na 16 kierunkach i ponad 60 specjalności, w ramach 4 wydziałów: Ekonomii, Gospodarki Międzynarodowej, Informatyki i Gospodarki Elektronicznej, a także Towaroznawstwa i Zarządzania. Studenci mają do wyboru zarówno studia pierwszego i drugiego stopnia, jak również studia doktoranckie oraz podyplomowe. Na UEP dodatkowo funkcjonuje 50 kół naukowych.

Poznański Uniwersytet prowadzi w swoich strukturach Klub Partnera UEP. W ramach niego uczelnia podejmuje współpracę z firmami z całej Polski. Dzięki temu studenci „ekonomika” mają szansę na poszerzania swoich umiejętności w ramach odbywanych praktyk. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu prowadzi również współpracę z ponad 170 zagranicznymi uczelniami, co pozwala studentom na udział w licznych wymianach międzynarodowych.  Ciekawostką jest również fakt, iż uczelnia posiada akredytacje międzynarodowe takie jak: CEEMAN International Quality Accreditation, AMBA oraz CFA Institute.

Wysokie zainteresowanie kierunkami ekonomicznymi oraz prestiż Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu sprawia, że uzyskanie statusu studenta UEP oraz uzyskanie legitymacji studenckiej z ważnym hologramem els nie należy do łatwych zadań. Osoby wyrażające chęć studiowania na jednym z czterech wydziałach poznańskiego Uniwersytetu muszą wziąć udział w rekrutacji. Wszystkie informację na temat przebiegu, zasady oraz harmonogram rekrutacji znajdują się na stronie internetowej uczelni.

Chcąc wejść w posiadanie naklejek na legitymację studencką els nie musicie czekać aż do czasu rozstrzygnięcia rekrutacji. Co więcej – aby uzyskać hologram Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu nie trzeba w ogóle być studentem tejże uczelni. Kolekcjonerskie egzemplarze może kupić każdy, niezależnie czy jest związany z UEP, czy też nie.

JAK WEJŚĆ W LEGALNE POSIADANIE NAKLEJEK NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU? ORYGINALNE HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE UEP DOSTĘPNE SA DLA KAŻDEGO!

Wśród najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów są te dotyczące legalności i oryginalności hologramów els znajdujących się w ofercie naszego sklepu. Zakup naklejek w naszym sklepie, jak również posiadanie takich produktów jest w 100% legalny. Niezgodne z prawem jest jednak używanie kolekcjonerskich egzemplarzy jako autentycznych, w celu osiągnięcia korzyści majątkowych tj.: zniżki studenckie.

W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno najnowsze, jak i archiwalne naklejki na legitymację studencką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Są to produkty całkowicie zgodne z tymi, które wydawane co semestr w dziekanacie uczelni, o czym świadczy wysoka jakość sprzedawanych znaczków.

Każdy sympatyk filatelistyki, chcący poszerzyć swoje zbiory o nowe hologramy, może kupić swój wymarzony produkt za pomocą naszego sklepu internetowego. Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy satysfakcję z dokonanych u nas zakupów.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!