Lublin: Uniwersytet Przyrodniczy

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie nalepki kolekcjonerskie

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY – UP LUBLIN

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie to publiczna uczelnia przyrodnicza w Lublinie, która funkcjonuje od 1955 roku. Uniwersytet Przyrodniczy kształci studentów na 6 wydziałach z zakresu nauk rolniczych, biologicznych, weterynaryjnych, technicznych i ekonomiczno- społecznych. Uczelnia jest ośrodkiem badawczym prowadzącym badania w obszarach: techniki, technologii i organizacji wytwarzania żywności, kształtowania i ochrony środowiska życia człowieka oraz zdrowia i zdrowego stylu życia.

CO OFERUJE UNIWERSYTET PRZYRODNICZY UP LUBLIN?

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie prowadzi nauczanie na 5 wydziałach: Agrobioinżynierii, Medycyny Weterynaryjnej, Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki, Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, Inżynierii Produkcji oraz Nauk o Żywności i Biotechnologii.  Na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie studenci kształcą się na studiach I i II stopnia a także jednolitych studiach magisterskich oraz studiach doktoranckich i podyplomowych. Uczelnia uczestniczy w krajowych i międzynarodowych programach wymiany studentów (m.in. MOSTAR czy Erasmus+).

REKRUTACJA NA STUDIA NA UP LUBLIN, JAK DOSTAĆ SIĘ NA LUBELSKI UNIWERSYTET PRZYRODNICZY

Postępowanie kwalifikacyjne na studia na Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie odbywa się na podstawie wyników z egzaminów maturalnych. Laureaci i finaliści olimpiad i konkursów stopnia centralnego przyjmowani są na studia na zasadach preferencyjnych. Oferta dydaktyczna Uniwersytetu Przyrodniczego opisana jest na stronie internetowej uczelni. Tam też kandydaci znajdą harmonogram rekrutacji oraz jej zasady. Kandydaci rejestrują się na studia przez internet – za pomocą systemu IRK – Internetowej Rejestracji Kandydatów. Rejestracja na studia wymaga uiszczenia odpowiedniej opłaty.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA NA UNIWERSYTET PRZYRODNICZY (UP LUBLIN)

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system identyfikacji studentów. Za jego pomocą można sprawdzić ich tożsamość oraz potwierdzić status studenta. ELS upoważnia również do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia, złożeniu odpowiedniego wniosku i uiszczeniu adekwatnej opłaty. Termin ważności legitymacji ELS wynosi jeden semestr, po jego upływie legitymację należy przedłużyć.

Uniwersytet Przyrodniczy Lublin – kup kolekcjonerski hologram 31.03.2019 r.

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE – UP LUBLIN – ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA -POTWIERDZENIE WAŻNOŚCI NAKLEJKI STUDENCKIEJ ELS

Na każdej legitymacji studenckiej els, aby mogła ona zostać uznana za ważną, znajdować  się musi specjalna naklejka hologramowa els. Naklejka na legitymację studencką rozdawana jest aktualnym studentom uczelni UP Lublin oraz innych polskich uczelni co semestr. Wszystkie naklejki do legitymacji studenckiej ważne są przez pół roku czyli okres jednego semestru. Hologramy els pojawiają się na semestr zimowy oraz letni. Każda naklejka na legitymację na swojej powierzchni ma laserowo naciętą datę, która wskazuje do kiedy jest ważna. Naklejka studencka poza laserowo nacinaną datą ważności w formacie 31-03-xx lub 31-10-xx (xx – rok) posiada na swojej powierzchni także inne oznakowania, które jak i data muszą znaleźć się na naklejce els aby była ona autentyczna i mogła potwierdzić ważność hologramu. Wśród takich znaków znajdują się znak orła, znak RP oraz od najnowszej edycji naklejek 31-03-20 także specjalny numer seryjny – kod składający się z 8 cyfr, cięty tuż pod datą ważności również metodą laserową. Każda naklejka ma swój własny kod numeracyjny, składający się z pierwszych trzech cyfr – oznakowania uczelni i numeru porządkowego hologramu. Dodatkowo, każdy hologram studencki do legitymacji posiada specjalne zabezpieczenie w formie plastra miodu, które zapewni, że naklejka els nie zostanie podrobiona. Naklejki studenckie, studenci w Lublinie oraz innych polskich miastach otrzymują w swoich dziekanatach. Bez ważnej naklejki els nie mogą oni korzystać ze swoich legitymacji studenckich.

NAKLEJKI STUDENCKIE ELS 31-03-20 Z NUMEREM SERYJNYM – NOWE HOLOGRAMY STUDENCKIE ELS NA UNIWERSYTET PRZYRODNICZY UP W LUBLINIE

Na wszystkich polskich uczelniach, również na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie (UP Lublin), od najnowszej edycji zimowych naklejek studenckich na 2019/2020 rok obowiązuje nowy wzór hologramów els. Wszystkie hologramy studenckie z laserowo nacinaną datą 31-03-20 posiadają na swojej powierzchni specjalny numer seryjny. Naklejka na legitymację z kodem kreskowym to nowość, jednak kod kreskowy od teraz  musi obowiązkowo być na każdej naklejce. Numer kreskowy to unikatowy kod składający się z 8 cyfr znajdujących się pod datą ważności na naklejce. Pierwsze trzy cyfry to specjalny numer dla uczelni. Kolejne 5 – numer porządkowy naklejki ELS. Każda naklejka studencka posiada tym samym inny numer seryjny.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ IDENTYCZNE JAK NA UP LUBLIN – IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT DLA ABSOLWENTÓW UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO!

Hologramy studenckiej legitymacji els dostępne są również w wersji dla kolekcjonerów. Naklejki kolekcjonerskie do legitymacji studenckiej to idealny pomysł na prezent dla dawnego studenta UP Lublin. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego dzięki takiej kolekcjonerskiej naklejce els  może powspominać czasy spędzone w murach lubelskiego uniwersytetu. Naklejki kolekcjonerskie els znajdziesz na wielu stronach internetowych. Kupując hologram kolekcjonerski els do legitymacji należy jednak pamiętać aby dokładnie sprawdzać opisy naklejek, ich zdjęcia oraz opinie. Na stronach takich jak Allegro, Olx jest wiel ofert. Należy jednak uważać na fałszywe okazy. Autentyczne naklejki kolekcjonerskie els ze wszystkimi niezbędnymi oznakowaniami znajdziesz na naszej stronie.  Każda naklejka hologramowa els, którą znajdziesz u nas to oryginalny okaz, który jest także doskonałym eksponatem dla profesjonalnych filatelityczych kolekcji.

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE ELS NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ 2020, 2021 JAK NA UNIWERSYTET PRZYRODNICZY – UP LUBLIN I INNE UCZELNIE – ZAMÓW I KUP JUŻ DZIŚ!

Naklejki kolekcjonerskie els możesz kupić obecnie na 31-03-20. Po tej edycji naklejek pojawi się kolejna seria hologramów – 31-10-20. Po nich będziemy mieć naklejki kolekcjonerskie do legitymacji studenckiej 2021. Naklejki kolekcjonerskie możesz zamówić u nas telefonicznie lub mailowo. Zamówienia przyjmujemy 24h/7 dni w tygodniu. Hologramy kolekcjonerskie dostarczamy przesyłką kurierską lub do paczkomatu. Możesz je także odebrać osobiście na terenie Warszawy! Wszystkie naklejki kolekcjonerskie są identyczne jak hologramy studenckie również na UP w Lublinie. Każda naklejka posiada niezbędne oznakowanie, które potwierdza jej autentyczność. Naklejki kolekcjonerskie wykorzystywane mogą być jednak tylko do celów filatelistycznych. Pamiętaj, że każdy hologram els dla kolekcjonera od 2019 ma na swojej powierzchni unikatowy numer seryjny. Cena naklejki kolekcjonerskiej els zależna jest edycji na jaką została ona wydana. Naklejki z archiwalnych edycji są zazwyczaj tańsze. Wszystkie hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els na naszej stronie są w atrakcyjnej cenie, która jednocześnie odpowiada ich najwyższej jakości.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!