Kraków: UJ

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI – UJ KRAKÓW

UJ Kraków hologramy na legitymację

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI – TO WARTO WIEDZIEĆ

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie to nie tylko najstarsza Polska uczelnia, ale również jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie. Założony przez królową Jadwigę w 1364 roku, do Krakowa przyciągnął takich wybitnych Polaków jak: Mikołaj Kopernik, Jan Kochanowski czy Stanisław Lem. Uniwersytet Jagielloński to też jedna z najlepszych uczelni w kraju. W rankingach szkół wyższych zawsze plasuje się na podium.

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI – CO STUDIOWAĆ?

W murach UJ nauki pobiera około 48 tysięcy studentów i studentek z całego kraju, a także innych państw na 78 różnych (zarówno ścisłych jak i humanistycznych czy społecznych) kierunkach. Władze uczelni coraz bardziej rozwijają ofertę i co roku oferują studentom do wyboru nowe kierunki. Dodatkowo, Uniwersytet Jagielloński ma szeroko rozwiniętą sieć uczelni w ramach współpracy międzynarodowej. Dzięki dołączeniu do programu Erasmus+ umożliwiono studentom wymianę z ponad 118 uczelniami w 24 krajach.

JAK PRZEBIEGA REKRUTACJA NA UNIWERSYTECIE JAGIELLOŃSKIM

Rekrutacja na Uniwersytet Jagielloński przebiega zgodnie z opisem znajdującym się na stronie internetowej uczelni. Warto wcześniej zapoznać się z informacjami tam dostępnymi. Przyszły student internetowo – za pośrednictwem systemu ERK – Elektronicznej Rejestracji Kandydatów, rejestruje się na wybrane kierunki i składa podanie o przyjęcie na studia. Przy selekcji, komisje biorą pod uwagę wyniki matur oraz inne ponadprogramowe osiągnięcia jak olimpiady ogólnokrajowe. Każdy kierunek ma odrębnie sprecyzowane wymagania przyjęcia studenta. Co roku uczelnia organizuje dni otwarte. Można wtedy szczegółowo zapoznać się z ofertą i porozmawiać z aktualnymi studentami UJ.

ELS – JAK POTWIERDZIĆ STUDIOWANIE NA UJ

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system, który weryfikuje i potwierdza tożsamość studenta. Legitymacja ELS ważna jest przez okres jednego semestru, po jego upływie należy przedłużyć ważność ELS. Legitymacja wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia. Można ją odebrać po złożeniu wniosku, który dostępny jest w systemie rejestracyjnym dla kandydatów na studia i uiszczeniu opłaty. Legitymacja upoważnia do zniżek i rabatów studenckich.

Kup hologram na legitymację ELS 31-03-19 – Kraków Uniwersytet Jagielloński

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI – NAKLEJKI ELS NA LEGITYMACJĘ STUDENTA UJ KRAKÓW

Krakowski uniwersytet jest jednocześnie najstarszą uczelnią w Polsce i jednocześnie zajmującą pierwsze miejsce wśród uczelni krajowych. Od wielu lat UJ zajmuje pierwsze miejsce na listach “Rzeczpospolitej” czy “ Perspektyw”,  a 41 miejsce w rankingu brytyjskiego tygodnika “Times Higher Education” stu najlepszych placówek rynków wschodzących.Według webometrycznego rankingu uniwersytetów świata ze stycznia 2015, pokazującego zaangażowanie instytucji akademickich w Internecie, uczelnia zajmuje 1. miejsce w Polsce wśród uniwersytetów, a na świecie 287. pośród wszystkich uczelni.

CHCESZ MIEĆ PAMIĄTKĘ Z UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO, BY PAMIĘTAĆ, ŻE STUDIOWAŁEŚ W KRAKOWIE I ZBIERAŁEŚ HOLOGRAMY ELS W LEGITYMACJI STUDENCKIEJ? NIC PROSTSZEGO – SPRAWDŹ HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE!

Do nabycia są kolekcjonerskie hologramy els Uniwersytetu Jagiellońskiego-UJ, które staną się nieocenioną pamiątką dla wszystkich pasjonatów. Zamów już teraz! Dostępne są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, do zdobycia przez sklep kolekcjonerski bez tracenia czasu na zbędną rejestrację! Ciesz się hologramem els z Krakowa już dziś!

ZDOBĄDŹ NAKLEJKI NA LEGITYMACJE STUDENCKIE ELS KOLEKCJONERSKIE NA UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI (TZW. UJ KRAKÓW)!

Nie czekaj i zdobądź już dziś hologramy na legitymację studencką z nieocenionej kolekcji z 2020 roku lub edycji wcześniejszych! Pisz lub dzwoń 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu! Musisz ją mieć już dziś! Naklejka z hologramem els, to nieoceniona pamiątka, nie tylko dla studenta!

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO – KOLEKCJONERSKIE NAKLEJKI UJ KRAKÓW!

Najnowsza kolekcja naklejek na legitymację UJ, dostępna już dziś! Spiesz się,aby nie przegapić najnowszej kolekcji hologramów. Nie czekaj aż znikną z rynku kupione przez innych kolekcjonerów! Kup je już dziś! Pisz i dzwoń w sprawie najnowszych modeli z kolekcji Uniwersytetu Jagiellońskiego! Hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els mogą być Twoje!
[/av_textblock]

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!