Katowice: UE

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH

UE Katowice naklejki na legitymacje els

UNIWERSYTET EKONOMICZNY – KATOWICE

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach to państwowa szkoła wyższa, która powstała w 1936 roku. Jest jedną z najstarszych uczelni na Górnym Śląsku oraz największą w regionie kształcącą w zakresie nauk społeczno-ekonomicznych. Obecnie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach kształci się ponad 11 tysięcy studentów, których opieką dydaktyczną otacza ponad 500 nauczycieli akademickich.

OFERTA UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KATOWICACH

W ramach 5 wydziałów: Biznesu, Finansów i Administracji, Ekonomii, Zarządzania, Finansów i Ubezpieczeń oraz Informatyki i Komunikacji Uniwersytet Ekonomiczny prowadzi studia na 19 kierunkach. Studenci mają do wyboru aż 80 specjalności na studiach stopnia I i II. Uczelnia prowadzi intensywną współpracę międzynarodową – dzięki programom takim jak Erasmus+ istnieje możliwość wymiany z ponad 500 uczelniami i firmami zagranicznymi. W ramach Centrum Języków Obcych UE w Katowicach prowadzi zajęcia językowe dla studentów. Od 2012 w ramach uczelni funkcjonuje Uniwersytet Ekonomiczny Trzeciego Wieku. Na Uniwersytecie Ekonomicznym działa 41 kół naukowych, w których studenci i studentki mogą rozwijać swoje zainteresowania.

REKRUTACJA NA STUDIA NA UNIWERSYTET EKONOMICZNY KATOWICE

Rejestracja na studia na Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach odbywa się przez internet – za pomocą systemu IRK – Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Postępowanie kwalifikacyjne przeprowadzane jest na podstawie wyników maturalnych. Laureaci i finaliści wszystkich olimpiad stopnia centralnego są przyjmowani według oddzielnych zasad. Harmonogram i zasady rekrutacji na studia szczegółowo zostały opisane na stronie internetowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS NA UNIWERSYTET EKONOMICZNY KATOWICE

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system, który weryfikuje tożsamość studenta i potwierdza jego status. Legitymacja wydawana jest po złożeniu odpowiedniego wniosku i uiszczeniu opłaty. ELS upoważnia studentów do korzystania z ustawowych ulg i promocji. Jest ona ważna przez semestr akademicki. Po upływie tego czasu legitymację ELS należy prolongować.

Uniwersytet Ekonomiczny Katowice – hologram kolekcjonerski z najnowszej edycji 31.03.19 już dostępny! 

LEGITYMACJE STUDENCKIE UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO KATOWICE (UEKAT)

Każdy student Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ma hologramy na legitymację studencką. Otrzymuje je po każdym rozpoczętym semestrze. Naklejka ELS zazwyczaj jest więc ważna przez ok. pół roku – najczęściej od października do marca i od marca do września. Naklejka na legitymację, a nie sama legitymacja, jest potwierdzeniem studiowania. Dlatego to na nią zwracają uwagę np. kontrolerzy w komunikacji miejskiej. Dzięki hologramowi cena biletu na przejazd będzie nawet o połowę niższa. Osoby, które posiadając hologram na legitymację wyrobiły też kartę Euro 26 lub podobną, mogą jeździć taniej również w innych europejskich krajach.

CO DAJE NAKLEJKA STUDENCKA UE W KATOWICACH – KORZYŚCI Z HOLOGRAMU ELS I LEGITYMACJI STUDENCKIEJ UEKAT?

Poza tańszymi przejazdami naklejka do legitymacji studenckiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach daje też inne bonusy. Studenci mają tańsze bilety do kina czy teatru. Mogą brać też udział w niektórych imprezach zamkniętych, na które wstęp mają tylko ci, którzy posiadają aktualne hologramy na legitymację. Coraz częściej dla studentów jest przeznaczona oferta klubów, które w konkretny dzień na podstawie legitymacji studenckiej z naklejką wpuszczają za darmo lub obniżają cenę drinków dla osób studiujących. Hologram legitymacji studenckiej UEKat może też uprawniać do wstępu na wewnętrzne wydarzenia uczelniane, takie jak dyskusje czy wykłady. Czasem hologramy ELS dają dodatkowe przywileje, np. zniżki na kawę w kawiarniach czy tańsze książki.

CENA HOLOGRAMU Z UEKAT – ILE KOSZTUJE HOLOGRAM KOLEKCJONERSKI NA UNIWERSYTET EKONOMICZNY KATOWICE?

Nie można kupić oryginalnego hologramu do legitymacji studenckiej na Allegro ani w innym źródle. Byłoby to zresztą nielegalne, tak samo jak kupno legitymacji studenckiej. Po zakończonych studiach dokumenty tracą ważność, a wraz z nimi były student traci zniżki. Wśród osób, które szukają na Allegro naklejek do legitymacji studenckiej, są jednak również tacy, którzy chcą powspominać i zbierają studenckie gadżety. Pojedynczy hologram na legitymację studencką z datą studiowania może być miłą pamiątką. Hurtowo kupują je organizatorzy zlotów i zjazdów studenckich. Wydają uczestnikom np. pamiątkowe legitymacje studenckie z naklejką, która upoważnia do wzięcia udziału w wydarzeniach czy odebrania napojów, zupełnie tak samo, jak hologramy studenckie w czasach uniwersyteckich. Hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els znajdziesz na naszej stronie.

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!