Książeczka studenta

Książeczka studenta


Czym jest książeczka studenta?

Książeczka studenta to inaczej indeks studencki – własność studenta, książeczka, w której jest udokumentowany cały przebieg jego studiów. Widnieje tam zdjęcie studenta, jego dane, kierunek, jaki studiuje oraz wszystkie oceny, jakie udało mu się zdobyć na egzaminach. Są tam również zapisane wszystkie informacje o sesjach poprawkowych, powtarzanych przedmiotach oraz o urlopach dziekańskich.

Dlaczego coraz mniej uczelni posługuje się indeksem?

Coraz więcej uczelni rezygnuje z papierowego zapisywania oraz przechowywania ocen studentów. Wiąże się z to bezpieczeństwem. Indeks można było łatwo zgubić, za to oceny wpisane do systemu komputerowego łatwo jest kontrolować. Poza tym wpisywanie ocen do indeksu często wiązało się z szukaniem wykładowcy. Studenci mieli problem, jeśli dany wykładowca nie pojawiał się na uczelni lub był na urlopie, wtedy nie mogli dostać wymaganego wpisu. Oceny do systemu są wpisywane zdalnie. Wykładowca może zrobić to sam, nawet w domu, wystarczy, że zaloguje się do systemu.

Indeks – piękna pamiątka młodości

Mimo, że książeczki ą coraz mniej popularne, uczelnie oferują ich zakup. Studenci, którzy decydują się na zakup indeksu oraz zbieranie ocen, bardziej niż o pisemnym dowodzie zdania swoich egzaminów, myślą o pamiątce na długie lata. Indeks upamiętnia całe studia, włożony trud, by je zdać oraz zachowuje wspomnienia z młodzieńczych lat. Ci, którzy nie mogą pochwalić się posiadaniem indeksu, mogą zacząć kolekcjonować hologramy ELS, które również mogą przywoływać wspomnienia ze studenckich lat.

31-10-18 hologram kolekcjonerski – naklejka z nową datą już dostępna – sprawdź!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!