Egzamin poprawkowy

Egzamin poprawkowy


Czym jest egzamin poprawkowy?

Egzamin poprawkowy, zdrobniale poprawka, to drugi termin egzaminu dla wszystkich studentów, którym nie udało się zaliczyć przedmiotu w pierwszym terminie. Przyczyny egzaminu poprawkowego nie są dla uczelni istotne. Student mógł się nie przygotować, zapomnieć o egzaminie lub zachorować. Uczelnia na takie przypadki daje drugą szansę.

Kiedy można podejść do egzaminu poprawkowego?

Egzaminy poprawkowe zawsze odbywają się po sesji egzaminacyjnej, w trakcie poprawkowej sesji. Taka poprawka może być w marcu – po sesji zimowej, oraz we wrześniu – po sesji letniej. Każdy, kto nie zdał egzaminu lub się na niego nie stawił ma prawo przyjść na egzamin poprawkowy. Najczęściej można zdawać u tych samych egzaminatorów. Egzaminy poprawkowe nie różnią się niczym od egzaminów w pierwszych terminach. Student może się do nich lepiej przygotować, ponieważ po doświadczeniu pierwszego egzaminu, wie czego się spodziewać.

Jaki wpływ na legitymację studencką ma egzamin poprawkowy?

Egzamin poprawkowy nie wpływa na ważność legitymacji studenckiej. Poprawki odbywają się w marcu oraz we wrześniu, czyli w miesiącach, na które obowiązują naklejki ELS. Podczas sesji poprawkowej studentom przysługują wszystkie zniżki i ulgi. Informacja o tym, że student jest w trakcie sesji poprawkowej widnieje tylko w systemie uczelni, inne instytucje nie mają dostępu do takich informacji. Studenci, którzy zaliczą wszystkie egzaminy poprawkowe mogą zająć się dla przyjemności kolekcjonowaniem hologramów ELS.

31-10-18 naklejka semestralna – sprawdź nowy hologram i uzupełnij kolekcję!

 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!