Winiarstwo i enologia

WINIARSTWO I ENOLOGIA – WROCŁAW

Studenci rozpoczynający naukę na kierunku Viticulture and Enology mają zamiłowanie do winogron i wina, a towarzyszy im silne zaplecze naukowe. Ten major przygotowuje studentów do bycia liderami w branży winiarskiej lub w każdej karierze, która łączy naukę, komunikację i rozwiązywanie problemów. Program obejmuje zajęcia z chemii, biologii, nauk o roślinach, komunikacji i statystyki, a także winiarstwo, rozwój winnic, ekonomia i zarządzanie. Studenci zdobywają także praktyczne doświadczenie w winnicy i laboratorium dydaktycznym programu.

WROCŁAW, OPOLE, ZIELONA GÓRA, STUDIUJĄC WINIARSTWO MOŻESZ ZNALEŹĆ PRACĘ W RÓŻNYCH MIASTACH

Pola zatrudnienia

  • Kierownicy winnic i winiarze, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie
  • Ag Business
  • Edukacja
  • Rolnictwo
  • Usługi socjalne / Non-profit
  • Badania
  • Sprzedaż i marketing
  • Kariera w innych szybko rosnących sektorach napojów fermentowanych, takich jak warzenie piwa, produkcja chmielu i destylacja

Kierunek winiarstwo i enologia zbliża studentów do komercyjnej produkcji winogron z naciskiem na problemy produkcji w zimnym klimacie. Studenci badają genetykę winorośli i uczą się zasad zakładania winnic, rozmnażania, przycinania i szkolenia oraz konserwacji. Ćwiczenia laboratoryjne i wycieczki terenowe oferują praktyczne doświadczenie.

Kierunek ten oferuje także studentom możliwość poznania nauki o smaku wina i uprawy winorośli. Tematy wykładów obejmują: składniki smakowe w winie; oceny wina i nauka o sensoryce; terroir; i zdrowotne skutki wina.

Student analizuje środowiskowe, fizjologiczne i anatomiczne podstawy zarządzania winnicą, a także wszystkie aspekty winiarstwa od decyzji dotyczących zbiorów, poprzez fermentację, aż po butelkowanie.

Osiągnięcie określonych umiejętności w zakresie nowych technik zarządzania czaszkami, odpowiednich do łagodzenia niepożądanych skutków związanych z klimatem, nowych zrównoważonych podejść do zwalczania szkodników i chorób, precyzyjnej uprawy winorośli i enologii.

Rozwijanie umiejętności diagnozowania czynników ograniczających występujących w winnicach i winiarniach oraz opracowywanie odpowiednich rozwiązań.

HOLOGRAM STUDENCKI ELS IM STARSZY  TYM WIĘCEJ W ŚWIECIE FILATELISTYKI JEST WART

Studenci z takich miast Polski jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Tarnów, Koszalin, Szczecin, Łódź, Poznań, Kielce, Sopot, Gdynia, Gdańsk w pełni mogą korzystać ze zniżek takich jak: zniżka na bilet pkp, zniżka na bilet mzk, zniżka na bilet do kina, zniżka na bilet na basen, zniżka na bilet do teatru, zniżka na bilet do muzeum, zniżka na bilet na targi wystawowe. Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest w pierwszej linii dokumentem, dzięki któremu student może być zidentyfikowany, a w dalszej kolejności ELS służy jako karta klucz do wielu pomieszczeń, czy też klucz do systemu szkolnego, gdzie może sprawdzić daty egzaminów i oceny.

Elektroniczna legitymacja studencka ELS posiada hologram studencki, który stał się dla wielu kolekcjonerów istnym rarytasem. Naklejki na ELS są do kupienia na stronach internetowych, które specjalizują się w ich sprzedaży. Nalepka studencka ELS jest trójwymiarowa i posiada naniesioną laserowo datę ważności. Bez hologramu studenckiego ELS legitymacja studencka jest nieważna.

Hologramy studenckie na ELS z nową datą ważności 31.03.19. już w sprzedaży!

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!