Studia doktoranckie

Studia doktoranckie


Czym są studia doktoranckie?

Studia doktoranckie są nazywane również studiami III stopnia. Studia kształcą w określonym kierunku naukowym, ale przede wszystkim przygotowują studenta do samodzielnej działalności naukowej. Studia doktoranckie trwają od 2 do 4 lat. Mogą być przedłużone, jeśli wymagają tego prowadzone badania. Studia III stopnia mogą odbywać się w trybie dziennym lub zaocznym, jednak zdecydowanie więcej osób wybiera studia dzienne. Osoby, które są na studiach doktoranckich bardzo często prowadzą już zajęcia na uczelniach wyższych.

Kto może dostać się na studia doktoranckie?

Każdy, kto ukończył studia magisterskie może starać się dostać na studia III stopnia. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego liczy się ocena z pracy magisterskiej oraz wcześniejsza działalność naukowa. Dlatego też, osoby, które marzą o studiach doktoranckich powinny na studiach licencjackich lub magisterskich zacząć publikować swoje teksty naukowe. Ukończenie studiów doktoranckich nie równa się z nadaniem tytułu doktora nauk. Studia jedynie otwierają drogę do przygotowania rozprawy doktorskiej.

Czy studia doktoranckie zapewniają legitymację ELS?

Studia doktoranckie, tak samo jak licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie, zapewniają studentowi zbierania naklejek z hologramem ELS. Jeśli student wybrał na studia III stopnia inną uczelnię niż podczas poprzednich studiów, dostanie również nową legitymację. Osoby po ukończeniu studiów doktoranckich mogą zbierać nalepki z hologramem ELS jedynie w celach kolekcjonerskich, jednak jest to idealny sposób na zatrzymanie w pamięci okresu studiowania. 

Hologramy do legitymacji 31-10-18 – kup teraz nowy okaz do kolekcji!

 

Follow us

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ELS

info@hologramykolekcjonerskie24.com
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!