Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie – informacje ogólne:

WSM, czyli Wyższa Szkoła Menedżerska, została założona w 1995 roku. Jej obecna placówka znajduje się w Warszawie przy ulicy Kawęczyńskiej 36. Jest to niepubliczna uczelnia kształcąca przyszłych menedżerów, która powstała dzięki Stowarzyszeniu Inicjatyw Gospodarczych w Warszawie. Uczelnia kształci swoich żaków na poziomie studiów licencjackich, inżynieryjnych, a także magisterskich. Oferuje także kształcenie w zakresie studiów podyplomowych.

 

Kto może stać się studentem WSM?

Każdy, kto jest zainteresowany podjęciem studiów na Wyższej Szkole Menedżerskiej, musi założyć konto w IRK. Jest to Internetowa Rekrutacja Kandydatów, która w łatwy i szybki sposób pozwala na zarejestrowanie się na WSM. O tym, czy zostaniesz przyjęty na tą uczelnie wyższą, zadecydują przede wszystkim Twoje wyniki maturalne. Im lepiej pójdzie Ci ten egzamin dojrzałości, tym większe szanse na dostanie się do Wyższej Szkoły Menedżerskiej.

 

Legitymacja Studencka i hologramy na WSM:

Gdy już zostaniesz włączony w poczet studentów Wyższej Szkoły Menedżerskiej, to otrzymasz legitymację studencką. Dokument ten uprawnia Cię do korzystania z licznych zniżek studenckich, a przede wszystkim tańszych biletów. Aby jednak w pełni móc cieszyć się z tych licznych korzyści, musisz pamiętać o tym, aby dokument ten posiadał ważny hologram ELS. Taką naklejkę otrzymujesz po każdym semestrze w swoim dziekanacie. Jeśli jednak nie jesteś już studentem, możesz dalej zbierać hologramy! Możesz zakupić je w celach kolekcjonerskich przez Internet.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o kolekcjonerskich naklejkach ELS na 31.03.2019 – kliknij tutaj!