WAT – Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego

Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego – informacje ogólne:

WAT, czyli Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego jest jedną z uczelni technicznych w Polsce. Szkoła ta kształci nie tylko swoich żaków na studiach cywilnych, ale także na studiach wojskowych. To właśnie ta uczelnia, znajdująca się na warszawskim Bemowie, kształci swoich studentów w poczuciu tradycji.  WAT został założony w 1951 roku i od tego czasu cieszy się dość sporym zainteresowaniem. Obecnie ta Wojskowa Akademia Techniczna posiada osiem rozbudowanych wydziałów.

 

Co zrobić, aby rozpocząć edukację na uczelni WAT-u?

Aby stać się częścią Wojskowej Akademii Technicznej, należy pomyślnie przejść proces rekrutacyjny. Warto pamiętać o tym, że różni się on na kierunek wojskowy i cywilny. Szczegółowe informacje można znaleźć na głównej stronie internetowej WAT-u. To właśnie tam, dowiesz się w takich terminach odbywają się poszczególne rekrutacje na dany kierunek, a także kiedy odbywają się testy sprawnościowe dla wojskowych.

 

Legitymacja studencka na Wojskowej Akademii Technicznej:

Każdy nowy student WAT-u otrzymuje swoją legitymację na początku roku akademickiego. Dokument ten zaopatrzony jest w niewielkie hologramy ELS, które potwierdzają jego ważność i autentyczność. Warto pamiętać o tym, aby te studenckie naklejki, odbierać po każdym semestrze w swoim dziekanacie. To właśnie dzięki nim dalej możemy cieszyć się z przysługujących nam zniżek! Jeśli jednak nie studiujesz już na tej uczelni – to pamiętaj o zakupie kolekcjonerskiego hologramu ELS! To właśnie ta naklejka umożliwia Ci powrót do tych najmilszych chwil!

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kolekcjonerskich naklejkach 3D na 31 III 2019 – kliknij tutaj!