SWPS – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie – informacje ogólne:

SWPS obecnie jest jednym z niewielu niepublicznych uniwersytetów w Polsce. Dawniej szkoła ta była znana pod nazwą: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, obecnie jednak nazwa Uniwersytet SWPS funkcjonuje jako nazwa własna. Główna siedziba tej uczelni znajduje się w Warszawie – została ona utworzona w 1996 roku. Mało kto jednak wie o tym, że ówczesny budynek znajduje się w gmachu dawnej Fabryki Aparatów Elektrycznych, która powstała blisko sto lat temu. SWPS prowadzi także wydziały zamiejscowe w Poznaniu, Sopocie, Wrocławiu i Katowicach. Obecnie – w Warszawie – uczelnia ta szkoli studentów na trzech wydziałach: Psychologii, Prawa, a także Nauk Humanistycznych i Społecznych.

 

Rekrutacja na SWPS:

Każdy, kto chce dostać się na Uniwersytet SWPS-u zobligowany jest do przejścia procesu rekrutacyjnego. To właśnie, dzięki platformie IRK (Internetowej Rekrutacji Kandydatów) można na bieżąco śledzić postępy tego procesu. Warto pamiętać, że ta niepubliczna uczelnia ma znacznie dłuższy czas rekrutacji na swoje studia niż inne uczelnie. W okresie letnim – trwa ona aż do końca sierpnia.

 

Legitymacja studencka i hologramy ELS na SWPS-ie:

Legitymacje studentów z Uniwersytetu SWPS nie różnią się od tych innych. Dlatego też ten dokument uprawnia Ciebie do korzystania z takich samych zniżek studenckich, jak pozostałych żaków. Pamiętaj jednak, żeby po zakończonym semestrze zgłosić się do dziekanatu, w którym zostanie przedłużona ważność Twojej karty studenckiej. To właśnie na jej odwrocie znajdują się hologramy ELS, które posiadają laserową datę ważność – do 31 marca lub 31 października. Skończenie studiów nie jest równoznaczne z pożegnaniem się z tymi małymi naklejkami ELS – jeśli bardzo Ci ich brakuje to możesz zakupić je w celach kolekcjonerskich!

 

Potrzebujesz najnowszych studenckich hologramów ELS do swojego klasera? Naklejki ELS na 31/03/2019 – znajdziesz tutaj!