Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie – informacje ogólne:

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie jest jednym w ważniejszych ośrodków szkolenia studentów uczelni wyższych. SAN jest uczelnią, która swoją główną filie ma w Łodzi. Ta szkoła wyższa powstała w 1994 roku, dzięki Stowarzyszeniu Oświatowców Polskich. Od tego czasu cieszy się dość sporym zainteresowaniem jak na szkołę niepubliczną. Dawniej placówka ta funkcjonowała pod nazwą: Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania, jednak obecnie jest znana jako SAN.

 

SAN Warszawa – rekrutacja:

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie oferuje studia każdego stopnia. Ma w swojej ofercie bardzo wiele kierunków kształcenia spośród trzech wydziałów – Nauk Humanistycznych, Nauk Medycznych, a także Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie. Aby jednak stać się częścią uczelni SAN-u, należy dokonać internetowej rejestracji. Warto przy tym pamiętać, że o przyjęciu może decydować kolejność zgłoszeń. Dlatego, jeśli chcesz studiować na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie – nie należy zwlekać z rejestracją!

 

Legitymacja i hologramy studenckie – SAN:

Studenci SAN, tak jak pozostali żakowie szkół wyższych w Polsce, posiadają legitymacje studenckie. Ten niewielki dokument potwierdza aktualny status studenta. Należy jednak pamiętać o dacie ważności hologramów znajdujących się na tej karcie studenckiej. Jeżeli naklejki ELS nie będą ważne, to należy udać się do swojego dziekanatu po nową. Jeśli tego nie zrobimy nasza legitymacja nie będzie upoważniała nas do korzystania z tańszych bieltów. Jeśli jesteś już absolwentem SAN-u pamiętaj o zakupie kolekcjonerskich hologramów ELS. To właśnie dzięki nim uda Ci się powrócić do wspomnień studenckich i przeżyć je jeszcze raz!

 

Szukasz najnowszej kolekcjonerskiej naklejki ELS do swojego klasera? Kolekcjonerskie hologramy ELS na 31 marzec 2019 – znajdziesz tutaj!