SGGW – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – informacje ogólne:

Uczenia jaką jest SGGW w Warszawie, jest szkołą typowo przyrodniczą. Jednak nie każdy wie, jak długą historię ma ta szkoła wyższa. Początki jej powstania sięgają już 1816 roku, to właśnie wtedy, utworzono Instytut Agronomiczny w Marymoncie (obecnie na Bielanach). Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego od zawsze szkoliła studentów w dziedzinach takich tak weterynaria, co do dzisiaj nie ulega zmianie. Ta uczelnia oferuje kształcenie biologiczne na 13 wydziałach. Spośród nich najpopularniejszymi są: biotechnologia, ogrodnictwo czy inżynieria środowiska.

 

Jak dostać się na SGGW?

Gdy już jesteśmy po maturze i odebraniu jej pozytywnych wyników, to możemy zyskać pewność, jak duże szanse mamy na dostanie się na nasze wymarzone studia. Jeśli Twoim marzeniem jest właśnie SGGW, to musisz pamiętać o założeniu konta na IRK. To właśnie dzięki Internetowej Rejestracji Kandydatów, możesz złożyć niezbędną dokumentację potrzebną do przyjęcia na te studia. Przede wszystkim pamiętaj o pilnowaniu terminów, w jakich należy zapisać się na SGGW!

 

Legitymacja i naklejki ELS na SGGW:

Każdy nowo przyjęty żak na SGGW otrzymuje swoją legitymację studencką już na początku roku akademickiego, podczas inauguracji. Od tego czasu można korzystać z licznych zniżek studenckich jakie nam z tego powodu przysługują. Pamiętaj jednak, że ważność tego dokumentu precyzuje hologram ELS, który posiada laserową datę ważności. Twoja naklejka traci zawsze swoją ważność 31 marca lub 31 października. To właśnie wtedy musisz udać się do dziekanatu po nową. Jeśli jednak jesteś już po skończonych studiach na SGGW, to możesz odnowić swoje wspaniałe studenckie wspomnienia, dzięki kolekcjonerskim hologramą ELS!

 

Poszukujesz kolekcjonerskich naklejek studenckich do swojego klasera! – Naklejki ELS na 31 marzec 2019 – znajdziesz je tutaj!