Collegium Civitas

Czym jest Collegium Civitas, znajdujące się w Warszawie?

CC, czyli Collegium Civitas jest uczelnią wyższą znajdującą się w Warszawie. Obecna siedziba tej szkoły jest umiejscowiona w Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1. Ta placówka została założona w 1997 roku, jednak w innym miejscu. Początkowo była przy ul. Smoluchowskiego, a z czasem została przeniesiona na Marymont. Obecnie uczelnia kształci swoich żaków na czterech kierunkach: Stosunkach międzynarodowych, Socjologii, Zarządzaniu, a także Dziennikarstwie i nowych mediach.

 

Kto może zapisać się do Collegium Civitas?

Każdy, kto jest zainteresowany podjęciem studiów na CC powinien dokonać rejestracji on-line poprzez IRK – Internetową Rekrutację Kandydatów, a także dokonać opłaty rekrutacyjnej. Warto pamiętać o tym, że to głównie nasze wyniki maturalne będą decydowały o tym, czy dostaniemy się na Collegium Civitas. Aby dowiedzieć się więcej o rekrutacji w  tej szkole wyższej – przejdź na jej oficjalną stronę internetową.

 

Legitymacje studenckie i naklejki ELS w CC:

Każdy nowy student Collegium Civitas otrzymuje swoją legitymację studencką. Jest to bardzo ważny dokument, który stwierdza nasz status studenta. Na jego odwrocie znajdują się niewielkie, trójwymiarowe hologramy. To naklejki ELS. To właśnie dzięki nim, możemy ubiegać się o liczne zniżki studenckie. Należy jednak pamiętać o tym, że hologramy ELS, tracą swoją ważność po każdym semestrze. Aby więc przedłużyć ważność swojej legitymacji, należy udać się do dziekanatu, w którym otrzymamy hologram z nową datą ważności. Jeśli jesteś absolwentem CC, to nie zapomnij o zakupie kolekcjonerskich hologramów ELS. To właśnie dzięki nim wspominasz swoje czasy studenckie w zaciszu domowym.

 

Kliknij, aby uzyskać więcej informacji o kolekcjonerskich naklejkach ELS na 31/03/2019!