Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie – kilka informacji o uczelni:

Akademia Leona Koźmińskiego, znana niegdyś pod nazwą Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania, powstała w 1993 roku i jest uczelnią niepubliczną. Obecna nazwa ALK funkcjonuje od 2008 roku. Ta szkoła wyższa, jest jedną z czołowych uczelni akademickich specjalizujących się w nauczaniu z dziedziny prawa, ekonomii, a także nauk humanistycznych. Wyróżnia ją posiadanie prestiżowych akredytacji międzynarodowych, takich jak: AACSB, EQUIS i AMBA. Warto także wiedzieć o tym, że na terenie tej szkoły wyższej, pracuje kilkudziesięciu nauczycieli z całego świata, którzy szkolą młodych studentów – nie tylko z Polski, ale także spoza niej.

 

Kto może zostać przyjęty w poczet studentów ALK?

Gdy już upewniłem się w swojej decyzji, co do wyboru szkoły wyższej, należy zapoznać się z harmonogramem rekrutacyjnym. Każdy kto chce zostać nie tylko studentem, ale także absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego, powinien dokonać internetowej rejestracji w systemie IRK. Pamiętaj o tym, że o tym czy zostaniesz przyjęty na ALK decydują przede wszystkim Twoje wyniki maturalne. Jeśli więc chcesz podjąć studia na tej niepublicznej akademii – koniecznie zapoznaj się z jej zasadami rekrutacyjnymi na stronie głównej uczelni.

 

Hologramy ELS i legitymacja na Akademii Leona Koźmińskiego:

Każdy, kto zostanie przyjęty na studia w ALK, na początku roku akademickiego otrzymuje legitymację studencką. Aby jednak tak się stało, musi wcześniej wpłacić opłatę rekrutacyjną. Po otrzymaniu swojej karty studenckiej możemy korzystać z licznych zniżek uczniowskich jakie nam przysługują. Pamiętaj jednak o tym, aby po każdym semestrze zgłosić się do dziekanatu, w którym ważność Twoich hologramów ELS zostanie przedłużona na kolejne pół roku. Jeśli nie jesteś już studentem ALK, to możesz zacząć kolekcjonować te niewielkie studenckie naklejki!

 

Potrzebujesz więcej informacji o kolekcjonerskich naklejkach ELS na 31 III 2019? – Przejdź tutaj!