Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna – kilka podstawowych informacji:

AEH, czyli Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie jest niepubliczna szkołą wyższą powstałą w 2001 roku. Z początku ta placówka znana była pod nazwą Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania (WSFiZ). Wraz z nadaniem jej statusu akademickiego w 2018 roku zmieniła swoją nazwę na AEH. Ówczesna Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna, kształci swoich studentów w systemie dwustopniowym na kierunkach nauk humanistycznych, prawnych, a także ekonomicznych.

 

Jak wygląda rekrutacja na AEH?

Aby zostać studentem na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej, należy założyć konto w IRK (Internetowej Rekrutacji Kandydata). Cały proces rekrutacyjny odbywa się przez Internet. Dzięki temu jest to dogodne dla każdego abiturienta. O tym, czy dostaniemy się na AEH, decydują przede wszystkim nasze wyniki maturalne, które wprowadzamy do systemu IRK.

 

Legitymacja studenta i hologramy ELS na AEH:

Każdy kto wniesie opłatę rekrutacyjną, a także dostanie się do Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej otrzyma legitymację studencką. Najczęściej odbywa się to podczas uroczystej inauguracji na początku roku akademickiego. Dzięki posiadaniu karty studenta możemy korzystać z różnych zniżek – np. kupować tańsze bilety. Aby jednak móc to w pełni wykorzystać, należy posiadać na swojej legitymacji hologram ELS. Ta niewielka naklejka straci swoją ważność po semestrze. Aby więc przedłużyć ważność swojej legitymacji studenckiej – koniecznie udaj się do dziekanatu swojej uczelni. Jeśli nie jesteś już studentem pamiętaj o możliwości zakupu kolekcjonerskiej naklejki ELS. To właśnie ona będzie przypominała Ci o tych najlepszych chwilach na AEH!

 

Szukasz kolekcjonerskiej naklejki ELS na 31 marzec 2019? – Przejdź tutaj!