Magisterka jako praca dyplomowa

Czym jest magisterka, jako praca dyplomowa?

Magisterka jest pracą dyplomową, jaką pisze się w celu uzyskania tytułu magistra. Ten tytuł zawodowy możemy uzyskać, dzięki nie tylko napisaniu takowej pracy, ale także jej obronieniu. Warto pamiętać, że magisterka jest naszą samodzielną pracą, która pod żadnym pozorem nie może zostać skopiowana. Praca ta przechodzi przez program antyplagiatowy. Jeżeli wykryje on w naszej pracy plagiat, to możemy mieć bardzo poważne kłopoty.

 

Kto może napisać pracę dyplomową, jaką jest magisterka?

Praca magisterska jest wydawana w formie książki o formacie A4. Zostaje ona oprawiona, tak, aby była dla nas niezwykłą pamiątką naszego włożonego trudu w jej zdobycie. Książka ta zawiera z reguły kilkadziesiąt stron, jednak może zawierać także więcej. Aby jednak napisać magisterkę i ją zdać, należy ukończyć dwuletnie studia na poziomie drugiego stopnia (studia magisterskie). Tylko zdanie ich może dopuścić nas do obrony pracy magisterskiej.

 

Czy po obronie magisterki dalej zbiera się naklejki ELS?

Dopóki jest się studentem to posiada się legitymację studencką. Jest to niewielka, plastikowa karta, która niekiedy może być również kartą bankową oraz kartą miejską. Aby jednak móc korzystać ze zniżek wynikających ze statusu studenta, należy posiadać na swojej legitymacji hologramy ELS. Ich ważność kończy się po każdym semestrze. W celu przedłużenia daty ważności, studenckich naklejek ELS, trzeba na koniec semestru udać się  do swojego dziekanatu. Jeżeli nie jesteś już studentem, a bardzo brakuje Ci widoku tych niewielkich naklejek to możesz zacząć je kolekcjonować!

 

Kliknij, jeżeli szukasz kolekcjonerskich naklejek ELS na 31 marzec 2019!