Kolekcjonerskie hologramy ELS uczelni wyższej

Czym są oryginalne hologramy ELS?

Hologram ELS jest fotograficznym zapisem pewnej informacji o danym obiekcie. Ta forma zabezpieczenia jest wykonywana na specjalnie światłoczułym materiale. Wszelkie informacje zostają utrwalone na tej niewielkiej naklejce za pomocą światła laserowego. Współczesne hologramy, znajdują się nie tylko na legitymacjach studenckich, ale także na banknotach i innych dokumentach. Umieszcza się je tam w celu zabezpieczenia przed próbą podrobienia ich autentyczności i próby oszustwa.

 

Do czego służą hologramy ELS?

Oryginalne hologramy ELS służą, przede wszystkim, do potwierdzenia statusu studenta. Każdy żak uczelni wyższej, posiada legitymację studencką, na której – z tyłu – znajdują się pola na naklejki ELS. To właśnie te niewielkie fotograficzne zapisy, potwierdzają autentyczność tego dokumentu. Gdy mamy ważną legitymację, to możemy korzystać ze zniżek jakie nam wtedy przysługują. Ważne jest jednak to, aby co semestr zgłaszać się do swojego dziekanatu. To właśnie tam, dostaniemy kolejny, ważny hologram, na swoją legitymację.

 

Kto może kolekcjonować naklejki ELS?

Obecnie każdy ma prawo do kolekcjonowania naklejek ELS. Nie oznacza to jednak, że musimy już teraz biec do dziekanatu, dowolnej uczelni wyższej – bo i tak ich tam nie dostaniemy. Kolekcjonerskie naklejki na legitymację studencką, może zbierać każdy – niezależnie czy było się studentem, czy też nie. Można je wklejać do klasera, albo na kolekcjonerska legitymację studencką. Należy jednak pamiętać, że ta forma zabawy, nie uprawnia nas do korzystania ze zniżek studenckich!

 

Jesteś zainteresowany zakupem najnowszych kolekcjonerskich naklejek ELS na 31 03 2019 – kliknij tutaj!