Elektroniczny dokument tożsamości na uczelni wyższej

Elektroniczny dokument tożsamości – informacje ogólne:

Dzisiejsze czasy dążą do tego, aby wszystko było jak najbardziej funkcjonalne. Nic nie stoi w miejscu – wszystko idzie wraz z duchem postępu czasu. Najczęściej ma to na celu wprowadzenie w życie codzienne jak największej wygody. Jako pierwsze elektroniczne dokumenty zostały wprowadzone bliki. To właśnie one pozwalają nam na płacenie smartfonem, bez szukania swojej karty płatniczej. W dzisiejszej dobie Internetu dąży się do tego, aby nie tylko karty płatnicze były w pełni mobilne. Innymi dokumentami elektronicznymi są dzienniki uczelniane. To właśnie dzięki nim  możemy bez problemu skontaktować się ze swoim dziekanatem i załatwić ważne sprawy, dzięki posiadaniu elektronicznej legitymacji studenckiej.

 

Elektroniczny dokument tożsamości w formie e-Dowodu/ Kolekcjonerskie hologramy ELS?

Obecnie dąży się do tego, aby nie tylko karty płatnicze były obecne w naszych smartfonach. Rada ministrów aspiruje, aby móc w końcu wprowadzić możliwość istnienia e-Dowodu. Było by to niezwykle nowoczesne, a przede wszystkim, innowacyjne rozwiązanie, wygodne dla każdego z nas. Taką formą dowodu, moglibyśmy załatwić wszelkie sprawy urzędowe, bez wychodzenia z domu. Jeśli e-Dowód powstanie, to na równi zostanie wprowadzony elektroniczny podpis osobisty.

Jeśli wprowadzenie e-Dowodu dojdzie do skutku, to będziemy mieli także większą swobodę przekraczania granic państw europejskich. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom będziemy mogli automatycznie przekroczyć bramki na lotniskach w całej Europie!

 

Zanim jednak to wszystko nastąpi, zajmij się zbieraniem kolekcjonerskich naklejek na legitymację ELS! Pozwoli Ci to umilić czas i odświeżyć studenckie wspomnienia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o hologramach ELS na 31.03.2019!