Dziekanat na uczelni wyższej

Dziekanat na uczelni wyższej – informacje ogólne:

Na każdej uczelni wyższej w Polsce znajduje się jedno, bardzo ważne pomieszczenie. To właśnie tam każdy ze studentów próbuje się dostać. Kolejki do tego jednego pokoju są z reguły długie, a stanie w nich dość czasochłonne. Owym – popularnym pod względem wizyt studenckich – pokojem, jest dziekanat. To właśnie tam załatwiane są różnego rodzaju, ważne kwestie, dotyczące studiowania. Każdemu z nas – prędzej czy później – przychodzi zmierzyć swoją cierpliwość – w kolejce do dziekanatu.

 

Dziekanat na uczelni wyższej – czy da się ominąć te kolejki?

Obecnie coraz więcej uczelni, idzie wraz z duchem postępu czasu. To właśnie dzięki chęci usprawnienia funkcjonowania dziekanatu, powstał e-dziekanat. Dzięki tej innowacyjnej formie dziekanatu studenci nie muszą stać i czekać na swoją kolej w uciążliwych kolejkach. W każdej dowolnej chwili i miejscu możemy na spokojnie zalogować się do systemu uczelnianego i wejść w zakładkę dziekanatu. To właśnie tam znajdziemy potrzebną nam pomoc.

 

Dziekanat uczelni wyższej, a legitymacja studencka i hologramy:

W dziekanacie można załatwić wiele ważnych spraw – stąd właśnie wynikają długie kolejki do tego pokoju. Dziekanat jest biurem spraw studenckich, w którym możemy m.in. złożyć podanie, otrzymać zaświadczenie o naszym aktualnym statusie studenta lub dostać informacje o nieobecności danego wykładowcy. Jedną z najważniejszych funkcji dziekanatu, jest wydawanie legitymacji studenckich. Każdy nowy żak akademii, dostaje ją na początku swojej edukacji. Dokument ten uprawnia nas do różnych zniżek studenckich np. na bilety. To właśnie pani z dziekanatu, co semestr, wydaje naklejki ELS, na legitymacje studenckie. Dzięki tym hologramom nasza legitymacja nie traci swojej ważności!

 

Jeśli czasy studenckie już dawno za Tobą, a brakuje Ci hologramów – możesz nabyć je w celach kolekcjonerskich! Aby dowiedzieć się więcej – kliknij tutaj. Zamów najnowszą naklejkę ELS 31-03-19!