Odklejenie naklejki z legitymacji studenckiej ELS – co warto wiedzieć!

Czy da się odkleić naklejkę z legitymacji studenckiej ELS – sprawdź to!

Zastanawiasz się jak odkleić hologram z legitymacji studenckiej? Odklejanie naklejki od ELS (Elektroniczna Legitymacja Studencka) – czy to w ogóle możliwe? Dowiedz się więcej na ten temat!

Warto wiedzieć, że nie należy odklejać hologramu od legitymacji studenckiej, bez względu na to czy chcesz jej użyć do przedłużenia legitymacji czy jako hologramu kolekcjonerskiego. To dlatego, że istnieje blokada, czyli imitacja „plastra miodu”, która uniemożliwia niewidoczne odłączenie nalepki od ELS. Jeśli więc jesteś studentem/studentką możesz odebrać swoją naklejkę na ELS w dziekanacie uczelni. Natomiast kolekcjonerów zapraszamy do zakupu znaczka ELS online w naszym sklepie!

Kolekcjonerska naklejka na legitymację studencką 31.03.19 Sprzedam
Uwaga! Tylko u nas najwyższej jakości hologram kolekcjonerski w formie naklejki  ELS z przezroczystą datą 31-03-19 do legitymacji studenckiej już w sprzedaży !

Cennik ELS – najwyższa jakość w najniższej cenie

31-03-19 – cena 100zł/1 NALEPKA

31-10-18     –  cena 70zł/sztuka

31-03-18   –   cena 40zł/sztuka

Do ceny należy doliczyć przesyłkę kurierską za pobraniem – tylko za 20 zł lub 15 zł za paczkomat.

Oferta specjalna 31-03-19 + 31-10-18 / 2 naklejki w cenie 150 zł (darmowa wysyłka)

Aktualne hologramy na legitymacje els – sprawdź hologramy kolekcjonerskie 31-03-2020

Kontakt

Tel: 601 088 657

Mail: info@naklejka-na-legitymacje-studencka.pl

Możesz liczyć na naszą odpowiedź w postaci sms-a w ciągu zaledwie 30 minut. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Najnowsze informacje o hologramach kolekcjonerskich możesz znaleźć tutaj


Twoją pasją jest zbieranie hologramów kolekcjonerskich? Sprawdź więc naklejki na Elektroniczną Legitymację Studencką, które są doskonałym sposobem na ponowne przeżycie wspomnień z lat studenckich. Zastanawiasz się, jak zdobyć znaczek semestralny do swojej kolekcji? Informujemy, że odklejanie naklejki od legitymacji to kiepski pomysł, ponieważ tak można jedynie uszkodzić lub zniszczyć hologram! Jeśli więc potrzebna ci nowa nalepka na ELS, złóż zamówienie w naszym sklepie. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę naklejek na terenie całego kraju, w tym m.in. do miast, takich jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Opole, Szczecin, Rzeszów, Lublin, Zielona Góra, Katowice. Uwaga – to oferta limitowana! Spiesz się więc, ze złożeniem zamówienia!