31-10-17 – kolekcjonerskie naklejki do Twojego zbioru – warto je mieć!

Hologram na legitymację ELS z datą 31-10-17 wciąż dostępny w naszym sklepie!

Tylko u nas oryginalne nalepki/znaczki na legitymację studencką z datą 31.10.2017! Sprawdź atrakcyjną ofertę i zamów już dziś!

Najwyższej jakości hologramy przeznaczone są wyłącznie dla kolekcjonerów. Oryginalne naklejki ELS posiadają laserowy grawer i wszystkie niezbędne komponenty. Pospiesz się i skontaktuj się z nami niezwłocznie – ta oferta jest limitowana!

Najnowsze informacje i edycje – hologramy kolekcjonerskie – kliknij

Szukasz najnowszych hologramów ELS 31.03.20? – Zajrzyj!

Cennik ELS archiwalne naklejki studenckie

31-10-17    –   cena 40zł/sztuka

Do ceny należy doliczyć przesyłkę kurierską za pobraniem – 20 zł lub 15 zł za paczkomat.

Interesuje Cię kupno hologramów kolekcjonerskich w większych ilościach? Napisz do nas maila lub sms, jaką ilość chcesz kupić – cena hurtowa ustalana jest indywidualnie!

Dane kontaktowe

https://naklejka-na-legitymacje-studencka.pl/ (24H)

info@naklejka-na-legitymacje-studencka.pl

Uwaga! Ekspresowo odpisujemy na sms-y i oddzwaniamy w ciągu zaledwie 30 minut. Prosimy też sprawdzać skrzynkę spam.


Zbieranie naklejek na legitymację studencką czyli hologramów kolekcjonerskich to Twoja pasja? Dowiedz się więcej na ich temat! Są to bowiem prawdziwe maleńkie dzieła sztuki, które wykonano w technologii 2d/3d. To właśnie dzięki nim studenci mogą korzystać ze zniżek, a kolekcjonerzy – wspominać dawne przygody i miło spędzony czas na UW, UJ, Politechnice Warszawskiej czy chociażby UG. Dołącz do grona zbieraczy naklejek ELS! Posiadamy bardzo atrakcyjny cennik, (lepszy niż na Gumtree, Allegro i OLX), a także pozytywne opinie. Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie!