31-03-19 – nowe naklejki studenckie już dostępne!

Nalepkę studencką, czyli hologram els do legitymacji ELS z datą 31.03.2019 można kupić w naszym sklepie!

31.03.2019 – data, która widnieje na hologramie kolekcjonerskim z naszej najnowszej odsłony! Sprawdź cennik i złóż zamówienie, bo naklejki na legitymację studencką 2019 są w ograniczonej ilości! Nasze hologramy na legitymacje dotrą do Ciebie szybciej niż naklejki kolekcjonerskie na legitymacje olx czy allegro. Jeśli więc interesowały Cię hologramy na legitymacje studencką els allegro gumtree olx – lepiej najpierw sprawdź naszą ofertę!

Mamy już naklejki na elektroniczną legitymację studencką, które studenci odebrali niedawno w dziekanacie. Laserowa data 31-03-19, znak orła, znak RP i pozostałe potrzebne elementy.

Aktualny cennik i edycje najnowszych hologramów ELS 31-03-2020 znajdziesz tu.

Cennik — 31-03-19

Cena 100zł/1 hologram

+ 20zł za wysyłkę kurierską za pobraniem lub 15 zł za paczkomat

 

Tutaj znajdziesz zawsze najnowsze informacje o hologramach kolekcjonerskich

Kontakt

Tel: 601 088 657

Mail: info@naklejka-na-legitymacje-studencka.pl

W razie braku odpowiedzi mailowej, prosimy o sprawdzenie skrzynki spam. Ekspresowo odpisujemy na sms-y i oddzwaniamy w ciągu 30 minut. Zapraszamy również do kontaktu mailowego.


Hologramy na legitymacje studencką w atrakcyjnej cenie to doskonała oferta dla każdego pasjonata. Posiadamy nalepki studenckie z laserową datą 31-03-19, które są najnowszymi egzemplarzami. Naklejki na elektroniczną legitymację studencką dostępne w naszym sklepie, spełniają najwyższe normy jakości, posiadają oryginalne wymiary 9 mm na 10 mm, znak orła, blokadę typu „plaster miodu” oraz wszystkie inne potrzebne cechy. Informujemy, że dla zachowania wysokiej jakości usług, korzystamy z pomocy forum ekspertów z miast, takich jak na przykład: Poznań, Łódź czy Opole. Zamówienia wysyłamy błyskawicznie na terenie całej Polski, również do miast: Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Lublin, Bydgoszcz oraz Zielona Góra. W Warszawie możliwy jest również odbiór osobisty. Tylko u nas transakcja jest szybsza niż na OLX!