Czy można odkleić hologram od legitymacji ELS?

Odklejanie naklejki ELS z legitymacji studenckiej – czy to możliwe?

Jak odkleić hologram z legitymacji studenckiej? Wiele osób zastanawia się czy odklejanie naklejki ELS jest w ogóle możliwe. Spieszymy więc z informacją na ten temat. Otóż, oryginalne naklejki na legitymację ELS posiadają blokadę w postaci imitacji „plastra miodu”, co uniemożliwia bezstratne odklejenie nalepki od plakietki legitymacji studenckiej. Tego rodzaju działanie po prostu uszkadza nie tylko naklejkę, ale również samą legitymację.

Posiadanie swojej kolekcji oryginalnych hologramów kolekcjonerskich na ELS to Twoje marzenie? Czas zatem je spełnić! W naszym sklepie zaopatrzysz się w niezbędne przedmioty swojej pasji. Oferujemy bowiem nalepki z laserowo naniesioną datą, takie same jakie posiada każda wyższa uczelnia. Zachęcamy do kontaktu – posiadamy nie tylko najnowsze hologramy studenckie, ale i starsze egzemplarze. Spiesz się –to oferta limitowana!

Nowy hologram kolekcjonerskie z data 31-03-2020 znajdziesz tu.

Cennik — 31-10-18 – atrakcyjne bonusy

Cena 70zł/1 hologram

+ 20zł za wysyłkę kurierską za pobraniem lub 15 zł za paczkomat

Uwaga! Oferta specjalna hologramy 31-03-19 + 31-10-18 w cenie 150 zł (darmowe koszty wysyłki). Napisz lub zadzwoń, żeby złożyć zamówienie!

Chcesz być na bieżąco? Aktualne informacje o naklejkach els sprawdź tutaj!

Kontakt

Tel: 601 088 657

Mail: info@naklejka-na-legitymacje-studencka.pl

Odpowiadamy na każdą wiadomość w ciągu zaledwie 30 minut. W razie braku odpowiedzi na maila w tym czasie, prosimy o sprawdzenie spamu.


Warszawa – tutaj możliwy jest odbiór osobisty. W pozostałych miastach przesyłka kurierska za pobraniem, wysyłka na terenie całej Polski m.in. Poznań, Łódź, Lublin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Opole, Katowice, Wrocław, Rzeszów, Zielona Góra, Kraków czy Bydgoszcz.